Wczoraj czyli 26 08 17 policja gonila Hondę Civic . dwa wozy za nią leciały . zrobił ich jak amatorów. Słabych maja kierowców. Mi by nie uciekł . policja ma słabe auta
00
~anonim
81.190.114.*
(8 lat temu) 30 sierpnia 2017 o 01:21
Słabe są ich te radiowozy. Tylko te z kamerami maja po 200 koni lub więcej. Reszta to nic . uciekajcie , Dave rade