Widok

Polityka

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Polityka.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przereklamowany

Mało kontrowersyjny, nic nowego o czym by nie było wiadomo, odgrzewany kotlet, nuda, uderzenie w pis któremu i tak nie zaszkodził, a pomógł itd.
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 51

Polityka

Czego pis się boi,skoro to ma być gniot
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 33

A boi się?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba się nie boi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

temat ograny wielokrotnie...

gra aktorów, ich prowadzenie słabe i pod publiczkę na poziomie baby z magla. Wielki zawód, ale vega i tak grał na kasę, którą dostanie od chichrających biednych niedouków
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 51

Nie zwracając uwagi na poniższe opinie

Nie idę na to do kina
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 58

Nie idę

szkoda kasy.I tak zaglosuję na PIS.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ja też,

ale we wtorek, bo taniej....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba iść i tyle! Tak pokazuje się solidarność.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 105

solidarnosc z kim i z czym?

Chyba z Vega,ktory na gniocie chce zbić kasę.Przeciez mówi,ze jest od niej uzalezniony.I tylko na niej mu zalezy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Buahaha.. solidarność z Patrykiem?

Śmiało idz a on kupi sobie drugie Lambo za hajs jaki wyciągnie od takich Grażyn i Januszow. Film kupa, nuda i flaki z olejem. Na wybory idz a nie na tego gniota skierowanego do fanów Slawomira i diaco polo.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

adam

d**ilu jeden ,jaka solidarność, pajacu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

z kim?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Recenzja

Nie widziałem filmu ,ale mi się nie podobał.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 35

adam

pajacu jak nie widziałeś to jak miał ci sie nie podobac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

to była informacja neutralna emocjonalnie ,a nie napinka "głupku"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Królikowski

Ta rola to zjawisko.Tak jak On zagrał Misiewicza to strzał w 10.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 45

a znasz Misiewicza?

czy tylko słuchasz tvnu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tak jest!

Ale minister MON- ta rola jeszcze lepsza, wiadomo: Janusz Chabior. Extra.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta "rola" jest nagorsza w całym firmie

ma poziomie teatru szkolnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vega tym razem się nie popisał...

Nuda i senność w drugiej części filmu, szału nie ma i nie będzie, kto chce stracić dwie godziny z życia ma okazję, filmu nie polecam , lepiej na żywo obejrzeć jakikolwiek kanał informacyjny!
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 30

A kiedy się popisał?

Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek ten "reżyser" się popisał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też nie lubię "Vegi", ale uczciwie trzeba przyznać, że pierwszy Pitbull (serial) był dobry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta dziewczyna????

Trwam,ojciec Rydzyk-co było z tą dziewczyną zgwałconą???Czy coś wiecie z faktów????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 33

Nic nie wiemy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie oglądam Faktów ani TV ogólnie

Sam sie dowiedz z Faktów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

nic nie było!

walnąć gó...em płynacym Wisłą w darze trzaskowskiego dla gdańszczan i gdanszczanek i zawsze coś się przyklei. Jakiś leming bedzie się zastanawiał, stawiał pytania ... i o to chodzi...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13

Masakra

Szkoda kasy i czasu. Komuś się nie chciało robić tego filmu a chyba musiał.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 24

Totalne dno,strasznie slaby film
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 22

Bardzo slabe

Szkoda kasy niestety
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 19

2/10 - nuda
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

Film mocno średni i bardzo nierówny - rozdział o Pisiewiczu i rola Królikowskiego oraz Chabiora genialne. Reszta momentami śmieszna, a tak to nuda i słabizna. Zwiastun sprytnie zmontowany bo w sumie nie trzeba było iść do kina.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wraca stare

Filmy typowo na zamówienie polityczne ostatni raz były kręcone za Bieruta.
Już za Gomułki propaganda nie była aż tak nachalna.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 25

Mówisz o "smoleńsku"?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gniot ! Nuda ! Nie dotrwałam do końca

Panie Vega, wraz z utratą kilogramów, stracił Panchyba poczucie humoru i talent. Pierwszy rozdział filmu już po 10 minutach zachęcał mnie do wyjścia z kina, nuda, kicz, tandeta , drugi rozdział odrobine , może na ułamek sekundy namalował uśmiech, ale potem to już totalna chała, nie byłam w stanie dotrwać do końca seansu. Liczę, że odnajdzie Pan utracony talent i kolejne 15 zł nie będzie wyrzucone w błoto :(.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 17

Talent to mial..

w Pitbullu i potem szczescie go opuściło ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No rzeczywiście..

15 zł wydatek...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedyne co w tym filmie jest dobre to reklamy tego czegoś przed premierą! Ostatni film tego pana na który poszedłem.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ok

Dla tej roli Królikowskiego warto iść no i smakosz posłanka.Te dwie postacie to mega super oglądanie.A inni też fajni
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 17

Kolejna "Emilia" pisze opinie....

Czytam często opinie zanim pójdę do kina i statystycznie rzecz ujmując nigdy , ale to nigdy nie jest tak, że 100% opinii jest na "nie" ! Mam takie wrażenie, że wszystko co tutaj zostało powiedziane o tym filmie, to - moim zdaniem - płatny hejt. Znalazłem trochę wypowiedzi w niszowych serwisach, na których odpowiedzialny urzędas pewnie nie zdążył położyć łapy. Nie pieją z zachwytu tylko Ci, którzy się spodziewali, że Patryk Vega odpali bombę, która zabierze pisowi kilka punktów. Pozostali są wyraźnie usatysfakcjonowani. Czyżby w 3M byli sami malkontenci ? Gratuluję szczególnie tym, którzy widzieli film 2 czy 3 września...:)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ja napisałem opinie 2 września

Nie widziałem filmu nawet teraz. Po prostu wiedziałem, że to będzie chała i przewidziałem opinie po premierze. I teraz powiedz mi czego mi gratulujesz? I powiedz mi gdzie odbiera się pieniążki za płatny hejt? chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

W Ministerstwie Hejtu, dowodzi nim wciąż ten sam szef, herszt już zwolniony, ale siedzieć nie będzie, za czynienie dobra nie

wsadzają...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak nie widziałeś filmu to co się wypowiadasz??

Właśnie pokazałeś w jakim celu wpisałeś swój komentarz o filmie którego nie widziałeś... siły wyższe zmusiły Ciebie do wejścia akurat na ten tytuł i wpisanie negatywnego komentarza o filmie którego nie widziałeś bo... no właśnie po co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I według Ciebie w jakim celu?

I co jest negatywnego w przewidywaniu komentarzy? Ja na temat tego filmu się nie wypowiedziałem przecież. Czytaj ze zrozumieniem a nie ziejesz jadem jak całe PO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

włącz sobie Bayer Full i Slawomira

Widać, ze dla Ciebie ten film kręcony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

gniot

szkoda kasy
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 15

D N O

Jak w przyp. poprzednich filmów Patryka, chciałem sie odmóżdżyc i po prostu pośmiać. Nie wszystko musi być na poziomie Nobla, czy Oscara.
To dzieło jednak schlebia najniższym gustom. Wyjątkowo prymitywna fabuła oraz humor dla jednoimiennych odbiorców. A ze poziom umysłowy, mentalność i znajomość języka polskiego (akcent: poliTYka, matemaTYka, AmeRYka), historii i kultury własnego kraju (większość nie zna w pełni nawet własnego hymnu narodowego, czy roku stanu wojennego) sa niskie, to i dla pospołu o takim poziomie nakręcił cos takiego. Rożne męczące i nudne gnioty obejrzałem, siedząc jednak do końca w kinie, ale dzis po raz pierwszy zdarzyło mi sie wyjsc z seansu. Czekałem cierpliwie, potem juz na sile, ale ostatnie 20 minut juz sobie darowałem. Pewno mam zbyt odległe horyzonty myślowe lub za wysoki poziom jako pier...ny wyksztalciuch, ech...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 21

Okrętu się Pan spodziewaleś

:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo wszystko,

mimo różnic w preferencjach politycznych, nawet w odniesieniu do poważanej przeze mnie prawicy, liczyłem na budującą lub sensowna chociaż krytykę przez przekoloryzowane, przejaskrawione ukazanie rzeczywistości, humor z jajem, nawet dosadny lub przynajmniej rubaszny. Tymczasem nic z tego. Jeśli czytasz uważnie, to nie liczyłem na Nobla ani Oscara. To jednak dno dna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jednak

pan, czy spodziewałeś? :-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny film

Świetny film z mocnym przekazem szczególnie Olbryschkiego i Sthura oczywiście tylko dla inteligentnych
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 30

Albo film Vegi albo dla inteligentnych. Wybierz jedno.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poziom później zera

Chyba dla inteligentnych inaczej !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

d**il

co ty pajacu świetnego widzisz w tym gniocie? tego i**oty vegi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wielkie g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie dziękuje

Jaki film taki poziom publiczność
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

Film beznadziejny

Film beznadziejny tylko jedna partia krytykowana ..kicz ...jednym słowem... ludzie jeśli mają normalnie w głowie to się zmecza tym filmem....
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 18

Smutek

To nie komedia tylko dramat . Miałam ochotę opuścić kino po 10 minutach i żałuje ze posłuchałam znajomych .Poziom żenujący . Nie szkoda Wam kasy na kręcenie takich !!! Filmów . Już nie pójdę na żaden film Vegi! Tak sobie obiecalam
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 15

Kasy? nie szkoda? a co z mojej kręcą?

Kręcą i liczą potem na takich odmozdzonych co na ten film ida :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bullshit jakich mało ,Vega jedzie równia pochyłą w dół. Zwiastun a film to dwa inne światy .. Widać że jedzie byle nasr*c w gniazdo i sp.. żal kasy na lalusia
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13

Prawdziwy Dramat

Najsłabszy film jaki widziałem ostatnio poza kilkoma scenami które wszyscy znają z zapowiedzi wieje nuda i marnym humorem powinni zwracać za bilety
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

7/8

Na pewno nie dla półgłówków którzy nue maja pojęcia co się dzieje s polityce choć przekaz słaby .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Właśnie odwrotnie film dla półgłówków. Żenujące ze vega kręcąc ten film uważał ze kreci dla totalnych głupków. A my chcemy dobrego kina na jakimś poziomie i z dobrym przekazem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bylam, Królikowski najlepszy. Nie interesuję sie zbyt polityką, ale warto zobaczyć na czym tak naprawdę zależy naszym rządom.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14

Jak Ty się z filmów Vegi polityki uczysz to powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zwiastun.

Jak zwykle u Vegi cały film streszczony i najlepsze momenty w minutowym trailerze? :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Interesujący film zmuszający do głębokiej refleksji. Uważny widz dostrzeże przesłanie. Bardzo dobrze dobrani aktorzy świetnie odegrali swoje role. Warto zobaczyć. Nie wierzcie hejterom.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 18

Synonim

Recenzent to z definicji hejter, czy tylko jak ma sprzeczną opinię z Twoją?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

odpowiedz

nudny nie ciekawy szkoda czasu
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11

gnioooooot!!!!

ludzie czy wy macie klapki na oczach? ten vega to pełny i**ota i dureń, robi kasę na waszej ciemnocie!! niech zrobi film o rudzielcu i jego bandzie PO. to się pośmiejemy.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

Świetny film

Dramat i komedia w jednym. Świetna scena plasów Antoniego, szaleństwa Misia...dostaje się po równo wszystkim partiom...a ofiarami jestesmy my..Olbryski jak zwykle wspaniale podsumowuje stan w ktorym aktualnie znajduje sie Polska
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 20

ogolnie politykom

idz na film to zobaczysz ten cyrk na wiejskiej...zal tylko nas i przyszlych pokolen..historia kolem sie toczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ogólnie tylko politykom partii rządzącej

To nie jest obiektywny film.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam wymagającym

brawo. film godny obejrzenia i jak to u Wegi bywa warty pochylenia się nad kolejnym problemem - tym razem ludzi, których zniszczyła polityka. Nad problemem walki politycznej zamiast, służby dla suwerena. Nad problemem podziałów stworzonych przez polityków na potrzeby polityków. Polecam, każdemu kto oczekuje dobrego inteligentnego ujęcia naszej rzeczywistości przy rewelacyjnej grze aktorskiej. Jeśli natomiast szukacie kolejnej płytkiej karykatury Polskiej sceny politycznej typu Ucho prezesa to lepiej idzcie na coś innego. Pozdr.. DS
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18

... Vega nie Wega...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nuda totalna

Szkoda czasu i kasy .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tutaj w Gdańsku, kolebce PO film pobije pewnie rekordy popularności.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czyją postać odgrywała rola Władka i Julii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polityka

Dałem się naciągnąć na reklamę Vegi, wyrzucone pieniądze w błoto, treść i wykonanie to dno i wodorosty jak większość polskich hitów. Nie polecam bez względu na poglądy. szmira !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dno

Vega pokazał po raz kolejny żałosny film na którym i tak zarobi mnóstwo kasy. Mam tylko nadzieję że ludzie w końcu zrozumieją że robi z nich i**otow
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lubię filmy Vegi

Oglądałam wszystkie, subiektywnie pasuje mi poczucie humoru, ironia i sposób ujęcia tematów. Równie subiektywnie uważam, że film polityka jest zwyczajnie nudny i tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo fajny

Polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam!

Mi się film podobał. Trochę inne spojrzenie na polityków. Znani aktorzy nie zawiedli
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Film ,,Polityka" na poziomie ,,Smoleńska"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nuda.

Nuda do potęgi n.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szkoda czasu i pieniędzy

Typowy hejt na PiS... Ani film śmieszny ani nic nie wnosi... Straszne nudy podczas filmu... Szkoda nawet tych 15 zł na bilet...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Patola

Według Vegi dobry film to taki, gdzie jest pełno patologii. Im więcej patoli tym lepiej - to główna zasada tego filmu :p
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawdziwe

Smutne ale prawdziwe -śmiech przez łzy / potomni będą oglądać tak jak my filmy Barei /
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

zobacz i przemyśl

Film wart zobaczenia i przemyślenia - cóż wszystko znamy polityka to zwykły brud - może jako społeczeństwo do niej nie dorośliśmy trzeba trochę czasu, aż zaczniemy myśleć
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tragedia

Film to zlepek powszechnie znanych informacji urozmaiconych o daleko idące niesmaczne przerysowanie, pół filmu to seks wszędzie, gwałty i homoseksualne zapędy. Ludzie wychodzili z kina - mało jak na ten poziom filmu, ale parę osób wyszło. Zero twórczości, pomysłu...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Trafne

Może to niesmaczne ale poziom naszych polityków trafnie pokazany / afery, seks -podkarpackie, prawdziwe bagno / ale jakie społeczeństwo tacy jego przedstawiciele -brak rozumu / smutne i okrutne ale prawdziwe
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pod publiczke

Gra aktorska bardzo dobra ale malo co zwiazane z realiami momentami spac sie chce, ludzie z kina wychodzili.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

zobacz i oceń

A jak my byliśmy na tym filmie to ludzie klaskali po zakończeniu, wygląda na to reakcje są różne i trzeba zobaczyć żeby wyrobić sobie opinie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Film nudny i wylgarny

Niestety zamiast rewelacji otrzymujemy film nudny, z momentami tylko zabawnymi czy ciekawymi. A tak, wlecze sie i przypomina niechlujny zlepek poszczegolnych scen. Za to niestety publicznosc przychodzi chyba podpita - obok nas siedzialo klilka osob, ktore w czasie reklam jako przyrywnika w ozywionej dyskusji o d..pie Maryni uzywaly slowa na K jako przerywnika - doslownie co drugie slowo. Ale film im tez sie nie podobal - cytuje "chu..wo nudny"... i w sumie akurat to trafne podsumowanie. Mam wrazenie, ze cala afera robiona od dwoch miesiecy o tym filmie miala tylko sciagnac frajerow do kina. Szkoda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hahahaaa tyle hejtu a ocena filmu prawie 5...

Ktos sie w pracy nudzil czy na zamowienie hejt???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kiedy dajemy opinie?

Myślałem że opinie na temat filmu podaje się po obejrzeniu filmu a nie przed... pierwszy raz widzę 90% opinii od osób które nie oglądały filmu... Byłem ... dość na wesoło jak to film... trochę smutne że niektóre sytuacje się wydarzyły w realu...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aktywni pislamiści działają - zablokować film
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest OK

dobry film, można się pośmiać i obejrzeć na luzie...
Film pokazuje co się dzieje w obecnej,polskiej polityce, niestety w dużym stopniu pokazuje prawdę.
Polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gniot

Dałem się nabrać, a właściwie poszedłem żeby frekwencję "podkręcić", bo słyszałe że "film" nie najwyższych lotów.... No ale rzeczywistość okazała się tragiczna - prymitywny gniot, prostacka chała, po prostu DNO !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Podejrzewam

Pewności nie mam ale wydaje mi się że ta fala krytyki wygląda na zorganizowaną. W znacznej mierze Vega posługuje się oryginalnymi wypowiedziami posłów oraz ludzi ze świecznika politycznego. Nazywanie tego filmu kiczem, tandetą, Gomułkowską propagandą (dlaczego nie Kurskiego) stawia pod znakiem zapytania intencje autorów tych opinii. Otóż dyskredytując obraz Vegi, autorzy w/w opinii stawiają znak równości między "Polityką" a Parlamentem i elitami miłościwie nad nami panującymi a chyba nie taki miał być przekaz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fuj

Cienizna,Vegeta skarpeta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niezły film.

Film pokazuje morale polityków na przykładzie rządzącej partii. Morale dotyczy także innych opcji politycznych. Liczba opinii i ich ukierunkowanie w większości przypadków wskazuje hejt jedynie słusznej opcji będącej u władzy. Tylko po co ten hejt ... kompleksy, niedowartościowanie, zła wola ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lustro

Krytyka ktytyki w większości przypadków wskazuje hejt w wydaniu jedynie słusznej opozycji u władzy. Tylko po co ten hejt ... kompleksy, niedowartościowanie, zła wola ?

Dobra idea, ale film jest słaby. Więcej finezji mają kabarety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra idea zrealizowana jak w teatrze i kabarecie

..a to jest film
zero subtelności

rola a ala misoewicz to porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polituka

Kiedy zagra w Trójmieście ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry