Widok

Polityka

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Polityka.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polityka

Opinie do filmu: Polityka.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jednak

pan, czy spodziewałeś? :-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo wszystko,

mimo różnic w preferencjach politycznych, nawet w odniesieniu do poważanej przeze mnie prawicy, liczyłem na budującą lub sensowna chociaż krytykę przez przekoloryzowane, przejaskrawione ukazanie rzeczywistości, humor z jajem, nawet dosadny lub przynajmniej rubaszny. Tymczasem nic z tego. Jeśli czytasz uważnie, to nie liczyłem na Nobla ani Oscara. To jednak dno dna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic nie wiemy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film beznadziejny

Film beznadziejny tylko jedna partia krytykowana ..kicz ...jednym słowem... ludzie jeśli mają normalnie w głowie to się zmecza tym filmem....
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 18

nie dziękuje

Jaki film taki poziom publiczność
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

Świetny film

Świetny film z mocnym przekazem szczególnie Olbryschkiego i Sthura oczywiście tylko dla inteligentnych
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 30

Okrętu się Pan spodziewaleś

:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

D N O

Jak w przyp. poprzednich filmów Patryka, chciałem sie odmóżdżyc i po prostu pośmiać. Nie wszystko musi być na poziomie Nobla, czy Oscara.
To dzieło jednak schlebia najniższym gustom. Wyjątkowo prymitywna fabuła oraz humor dla jednoimiennych odbiorców. A ze poziom umysłowy, mentalność i znajomość języka polskiego (akcent: poliTYka, matemaTYka, AmeRYka), historii i kultury własnego kraju (większość nie zna w pełni nawet własnego hymnu narodowego, czy roku stanu wojennego) sa niskie, to i dla pospołu o takim poziomie nakręcił cos takiego. Rożne męczące i nudne gnioty obejrzałem, siedząc jednak do końca w kinie, ale dzis po raz pierwszy zdarzyło mi sie wyjsc z seansu. Czekałem cierpliwie, potem juz na sile, ale ostatnie 20 minut juz sobie darowałem. Pewno mam zbyt odległe horyzonty myślowe lub za wysoki poziom jako pier...ny wyksztalciuch, ech...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 21

gniot

szkoda kasy
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ja napisałem opinie 2 września

Nie widziałem filmu nawet teraz. Po prostu wiedziałem, że to będzie chała i przewidziałem opinie po premierze. I teraz powiedz mi czego mi gratulujesz? I powiedz mi gdzie odbiera się pieniążki za płatny hejt? chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kolejna "Emilia" pisze opinie....

Czytam często opinie zanim pójdę do kina i statystycznie rzecz ujmując nigdy , ale to nigdy nie jest tak, że 100% opinii jest na "nie" ! Mam takie wrażenie, że wszystko co tutaj zostało powiedziane o tym filmie, to - moim zdaniem - płatny hejt. Znalazłem trochę wypowiedzi w niszowych serwisach, na których odpowiedzialny urzędas pewnie nie zdążył położyć łapy. Nie pieją z zachwytu tylko Ci, którzy się spodziewali, że Patryk Vega odpali bombę, która zabierze pisowi kilka punktów. Pozostali są wyraźnie usatysfakcjonowani. Czyżby w 3M byli sami malkontenci ? Gratuluję szczególnie tym, którzy widzieli film 2 czy 3 września...:)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ok

Dla tej roli Królikowskiego warto iść no i smakosz posłanka.Te dwie postacie to mega super oglądanie.A inni też fajni
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 17

Jedyne co w tym filmie jest dobre to reklamy tego czegoś przed premierą! Ostatni film tego pana na który poszedłem.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 14

A boi się?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gniot ! Nuda ! Nie dotrwałam do końca

Panie Vega, wraz z utratą kilogramów, stracił Panchyba poczucie humoru i talent. Pierwszy rozdział filmu już po 10 minutach zachęcał mnie do wyjścia z kina, nuda, kicz, tandeta , drugi rozdział odrobine , może na ułamek sekundy namalował uśmiech, ale potem to już totalna chała, nie byłam w stanie dotrwać do końca seansu. Liczę, że odnajdzie Pan utracony talent i kolejne 15 zł nie będzie wyrzucone w błoto :(.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ja też,

ale we wtorek, bo taniej....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówisz o "smoleńsku"?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wraca stare

Filmy typowo na zamówienie polityczne ostatni raz były kręcone za Bieruta.
Już za Gomułki propaganda nie była aż tak nachalna.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 25

Polityka

Opinie do filmu: Polityka.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry