Widok
Mimo wszystko,
mimo różnic w preferencjach politycznych, nawet w odniesieniu do poważanej przeze mnie prawicy, liczyłem na budującą lub sensowna chociaż krytykę przez przekoloryzowane, przejaskrawione ukazanie rzeczywistości, humor z jajem, nawet dosadny lub przynajmniej rubaszny. Tymczasem nic z tego. Jeśli czytasz uważnie, to nie liczyłem na Nobla ani Oscara. To jednak dno dna.
D N O
Jak w przyp. poprzednich filmów Patryka, chciałem sie odmóżdżyc i po prostu pośmiać. Nie wszystko musi być na poziomie Nobla, czy Oscara.
To dzieło jednak schlebia najniższym gustom. Wyjątkowo prymitywna fabuła oraz humor dla jednoimiennych odbiorców. A ze poziom umysłowy, mentalność i znajomość języka polskiego (akcent: poliTYka, matemaTYka, AmeRYka), historii i kultury własnego kraju (większość nie zna w pełni nawet własnego hymnu narodowego, czy roku stanu wojennego) sa niskie, to i dla pospołu o takim poziomie nakręcił cos takiego. Rożne męczące i nudne gnioty obejrzałem, siedząc jednak do końca w kinie, ale dzis po raz pierwszy zdarzyło mi sie wyjsc z seansu. Czekałem cierpliwie, potem juz na sile, ale ostatnie 20 minut juz sobie darowałem. Pewno mam zbyt odległe horyzonty myślowe lub za wysoki poziom jako pier...ny wyksztalciuch, ech...
To dzieło jednak schlebia najniższym gustom. Wyjątkowo prymitywna fabuła oraz humor dla jednoimiennych odbiorców. A ze poziom umysłowy, mentalność i znajomość języka polskiego (akcent: poliTYka, matemaTYka, AmeRYka), historii i kultury własnego kraju (większość nie zna w pełni nawet własnego hymnu narodowego, czy roku stanu wojennego) sa niskie, to i dla pospołu o takim poziomie nakręcił cos takiego. Rożne męczące i nudne gnioty obejrzałem, siedząc jednak do końca w kinie, ale dzis po raz pierwszy zdarzyło mi sie wyjsc z seansu. Czekałem cierpliwie, potem juz na sile, ale ostatnie 20 minut juz sobie darowałem. Pewno mam zbyt odległe horyzonty myślowe lub za wysoki poziom jako pier...ny wyksztalciuch, ech...
Kolejna "Emilia" pisze opinie....
Czytam często opinie zanim pójdę do kina i statystycznie rzecz ujmując nigdy , ale to nigdy nie jest tak, że 100% opinii jest na "nie" ! Mam takie wrażenie, że wszystko co tutaj zostało powiedziane o tym filmie, to - moim zdaniem - płatny hejt. Znalazłem trochę wypowiedzi w niszowych serwisach, na których odpowiedzialny urzędas pewnie nie zdążył położyć łapy. Nie pieją z zachwytu tylko Ci, którzy się spodziewali, że Patryk Vega odpali bombę, która zabierze pisowi kilka punktów. Pozostali są wyraźnie usatysfakcjonowani. Czyżby w 3M byli sami malkontenci ? Gratuluję szczególnie tym, którzy widzieli film 2 czy 3 września...:)
Gniot ! Nuda ! Nie dotrwałam do końca
Panie Vega, wraz z utratą kilogramów, stracił Panchyba poczucie humoru i talent. Pierwszy rozdział filmu już po 10 minutach zachęcał mnie do wyjścia z kina, nuda, kicz, tandeta , drugi rozdział odrobine , może na ułamek sekundy namalował uśmiech, ale potem to już totalna chała, nie byłam w stanie dotrwać do końca seansu. Liczę, że odnajdzie Pan utracony talent i kolejne 15 zł nie będzie wyrzucone w błoto :(.