Widok
Półkolonie Galileusz - polecam
Mój syn 5,5 lat był uczestnikiem półkolonii w centrum Galileusz. Syn był bardzo zadowolony - uczestniczył w zajęciach sportowych, bardzo cieszył się z rozgrywanych meczy piłki nożnej, mieli przejażdżki na konikach,dużo radości dawały mu zajęcia plastyczne, zabawy w centrum i ogrodzie z kolegami. Na grupę 10 dzieci było kilka opiekunek. Eksperymenty naukowe aranżowane w Centrum pozostały mu w pamięci, wiele się na nich nauczył i wiele zapamiętał! Bardzo dziękuję za udany tydzień :) Pozdrawiamy!!
Moja ocena
Galileusz
kategoria: Centra edukacyjne dla dzieci
oferta: 6
opieka: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6