Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Umówiłam przez stronę Polmed wizytę prywatną z możliwością odwołania płatną...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

PR - opinia wątek zamknięty Mimo umówionej godziny czas oczekiwania na lekarza ponad godzinę. Niemiła...
~PR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Maria Brzozowska - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim którzy chcą się szczepić.
~Maria Brzozowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Rafał TM - opinia wątek zamknięty Rzetelnie, sprawnie, miło. Uzewnętrzniona wiedza pracowników, dobry kontakt,...
~Rafał TM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Aurelia - opinia wątek zamknięty Polecam placówkę polmed w Manhattanie mają tam najlepszych specjalistów w...
~Aurelia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam endokrynologa dziecięcego w Manhattanie. Już od kilu lat moje dziecko...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i ze sposobu w jaki panie pielęgniarki w zabiegowym...
~Mirka Ł.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

badania genetyczne- jedyne takie miejsce w Trójmieście wątek zamknięty długo szukałam miejsca gdzie można wykonać badania genetyczne w trójmieście i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Laryngolog wątek zamknięty W dniu wczorajszym odbyłem wizytę u laryngologa. Świetny i bardzo...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Placówka godna polecenia wątek zamknięty Korzystałam z usług placówki kilkakrotnie. Bardzo miła obsługa recepcji ,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

ginekolog dr Mazurkiewicz-Klasa wątek zamknięty Korzystałam z wizyty u ginekologa dr Mazurkiewicz-Klasa po wizycie u innego...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Najlepsza opieka wątek zamknięty Dr.Frąckowski wspaniały człowiek. Trafiłam do Polmedu na USG z synkiem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Okulista wątek zamknięty Potrzebowałam pilnej konsultacji u okulisty dla dziecka i tak trafiłam do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Od roku korzystam wyłącznie z usług Polmedu w Manhattanie. Duży wybór...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Fachowowa Opieka wątek zamknięty Najlepsze centrum medyczne do jakiego mogłam trafić. Doskonała opieka...
~Lidka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Polmed Manhattan wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług Centrum Polmed, szeroki zakres usług, krótki...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Polecam wątek zamknięty Naprawdę szczerze polecam tą przychodnie. Byłam dwukrotnie na badaniu usg za...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Placowka godna polecenia!!! wątek zamknięty Pilna wizta u laryngologa i naprawde pelen profesjonalizm. Od rejestracji po...
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

ginekolog wątek zamknięty W tym tygodniu trafilam do polmedu zupełnie przypadkiem. Pilna wizyta u...
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Rzadko spotykana w obiektach medycznych punktualność! Wizyta rzeczywiście...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry