Zdecydowanie nie polecam.
Dostałam skierowanie na usg połówkowe od dr Szczepańskiego z Polmedu w dniu 19.04. Tego samego dnia po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam na infolinię i powiedziałam dokładnie na jakie badania dostałam skierowanie oraz okreslilam godziny, które mi pasują- po 16.30. Zaproponowano mi najblizszy wolny termin na 10.05. Przyjęłam ponieważ nie było innej możliwości a badanie musiałam wykonać akurat w 19 tygodniu roku. Przyjechałam na umowiona godzinę 18.20 i usłyszałam, że jest conajmniej 30min opóźnienia. Po 50min weszłam do gabinetu i usłyszałam od lekarki, że nie będzie w stanie wykonać badania, ponieważ nie posiada odpowiedniego sprzętu. Niestety Pani w recepcji również mi nie pomogła, ponieważ nie było już żadnego dostępnego terminu a lekarz, który przyjmował w innej placówce nie był w stanie wykonać badania. Na dzień dzisiejszy jestem mocno rozczarowana, długi czas oczekiwania, nieprofesjonalne podejście do pacjenta, który jest umawiany na badania, których lekarz nie jest w stanie wykonać albo ze względu na brak sprzętu albo ze względu na brak odpowiednich umiejętności. Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu.