Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia Podlecka - opinia Polecam z całego serca, mieszkanie zostało sprzedane w niecałe 2 tygodnie, a...
~Natalia Podlecka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Katarzyna - opinia Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Łukaszem Igielskim. Mieszkam za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Izabela - opinia W chwili, gdy pojawił się pomysł na sprzedaż mieszkania nie braliśmy pod...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Zbigniew Urbanowicz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z rzetelnego i szybkiego przeprowadzenia tranzakcji...
~Zbigniew Urbanowicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam Agencję Północ Nieruchomości w szczególności Pana Łukasza...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Do momentu spotkania Pana Łukasza Igielskiego z agencji północ nieruchomości...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Firma, a w szczególności Pan Łukasz, godni najwyższej rekomendacji....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Jola i Andrzej - opinia wątek zamknięty Super firma. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Szczególnie...
~Jola i Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Kasia i Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa i życzliwa pomoc. Personel kompetentny i pomocny o...
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Jan Grabowski - opinia wątek zamknięty Pan Adam Świrgoń jest świetnym fachowcem ,jest grzeczny ,uczciwy ,solidny i...
~Jan Grabowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Z Agencją Północ Nieruchomości i bezpośrednio z Panem Łukaszem miałem okazję...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Jagoda - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalna i wykwalifikowana na najwyższym poziomie...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Anna Stryjewska - opinia wątek zamknięty Sprzedawałam swoje mieszkanie na Zaspie. Przedstawiciel firmy wykazał się...
~Anna Stryjewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2020

Beata i Mariusz - opinia wątek zamknięty Pana Łukasza możemy polecić każdemu , kto chce sprzedać nieruchomość. To...
~Beata i Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Radoslaw - opinia wątek zamknięty Doświadczenie kupna mieszkania z panem Michalem było czysta przyjemnością....
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lipca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Polecam kontakt z Panią Agnieszką Piekorzewską. Profesjonalna obsługa i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Rafal - opinia wątek zamknięty Nie polecam pana Adama swirgonia ekipa remontowa nie uregulowana A...
~Rafal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Dawid Smoroń Nieruchomości Północ wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Dawida. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie....
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dawidem Smoroń. Bardzo dobry...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Dawid Smoroń "the best" wątek zamknięty Sprzedając mieszkanie podpisałam wiele umów z różnymi pośrednikami... Ale...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry