Widok

Położna p. Marzena , Invicta Gdańsk

Mam ochotę napisać skargę na skandaliczne moim zdaniem traktowaniem pacjentów przez P Marzenę , miałam z nią doczynienia 2 razy i 2 razy gorzko tego żałowałam.Wydaje mi się , że w/w jest tam co najmniej za karę !!! Może powinna zmienić pracę na tle innych pań jest jak sykający wąż , który musi odsiedzieć swoje. Zero dzień dobry , o uśmiechu nie wspomnę a w końcu płaci się ciężką kasę za In Vitro dodatkowe zabiegi akumpunktury żeby się wyluzować są zbyteczne kiedy na dyżurze jest wspomniana !!! Pani chyba dalej myśli , że pracuje w komunistycznej przychodni gdzie jest najważniejsza !!! Proszę o komentarze jeżeli są takie bo nie mam zamiaru pozostawić tego bez echa , a dodatkowe opinie może uświadomią kierownictwu , że szczególnie kobiety chwilę przed InVitro potrzebują odstresowania a nie odwrotnie . Przy czym dziękuje innym panią położnym za uśmiech i fajne podejście.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tam byłam u dentystki, nie będę wymieniać nazwiska ale juz więcej nie pójdę. Była niemiła i traktowała mnie " z góry". Wizyta i leczenie sporo kosztują więc wymagam trochę więcej, na takie traktowanie to ja mogę sobie iść bezpłatnie do przychodni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja chodze do invicty juz 6 lat i nigdy nie miałam takich sytuacji, co do pobrania krwi - to chyba najlepsze miejsce jak dotąd, nigdy nie miałam sinoli, zawsze mi się wbijali bez problemu, poza tym podoba mi się fakt, że mogę obejrzeć wyniki przez internet. Rejestracja i pielegniarki zawsze były miłe. U lekarzy też byłam różnych i złego słowa nie moge powiedzieć, czasem jakaś wizyta sie opóźni, ale to tak jest w większości placówek. Ciesz się, że mogłaś złozyć reklamację, bo chodzę np. do dentysty prywatnie i tam nie ma mowy o reklamacjach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

dobry endokrynolog w Invicta

z endokrynologów polecam dr Sharma, bardzo kompetentny i kontaktowy, a jak szukasz dobrego ginekologa to najlepiej dr żmudzińska na badania. bardzo sympatyczna i rzeczowa. ja przychylam się do pozytywnych opinii o paniach pobierajacych krew, mega delikatne, a mój mały synek, jak robiliśmy badania nawet nie zapłakał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
heh a od kiedy to dentysci sa w invikta? ładna sciema ;p wide chyba w ogóle tam nie byłaś albo coś kręcisz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście, że stomatologia jest w invicie, to że pani nie korzysta nie znaczy, że jej nie ma... Stomatologia jest w invicie w medisonie w gdańsku!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha stomatolog jest, ale nie nalze do invicty tylko do centrum medyczxne madisona. Invicta nie ma w swojej ofercie dentystów!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

stomatolog

Gabinety stomatologiczne nie są w Invikcie-to prywatne praktyki lekarzy stomatologów wynajmujących pomieszczenia w Madisonie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że nie pozostawiła tego Pani bez echa. Skandaliczne zachowanie tej osoby bardzo długo było w tej firmie tolerowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wreszcie ktoś zamierza porządnie załatwić sprawę - jak coś jest nie tak, należy złożyć skargę, a nie tylko biadolić w internecie - tylko w ten sposób można coś zmienić na lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry