Widok

Polservice Development SP. z o.o. - Czy dobry developer?

Przystanek Natura Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie, czy ktoś słyszał jakiekolwiek opinie na temat tego developera. Buduje inwestycję "Przystanek Natura" przy kościele ul. Brata Alberta w Gdańsku. Czy warto tam kupić mieszkanie? Jeśli ktoś coś wie lub zakupił tan mieszkanie proszę o opinie... Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kupiłem, narazie kontakt z deweloperem ok, zobaczymy jak dalej.Ladne budyneczki, fajna lokalizacja, może jedynie kościół trochę przeszkadzać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kościół kościołem ,ale te wiecznie wrzeszczace dzieci ze Storczykowej 7 to prawdziwa masakra!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja uważam że super inwestycja i bardzo atrakcyjna cena za M2. Blisko fajna szkoła Lidl Biedra nowa droga szarpalbym jak Reksio szynkę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cena atrakcyjna dlatego, ze licha okolica, smrud raz z szadołek raz z fabryki celulozy w zaleznosci jak wiatr wieje, teren bagienny, nad glowami masz druty wysokiego napiecia. Potem urodza sie wam dzieci ktore beda mialy po 6 palcow, zespoł downa i wodogłowie. No ale cena atrakcyjna była przeciez.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Z Szadolek na Karczemkach? To co sądzisz o inwestycjach na Szadolkach bo tam jest drożej obecnie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

w wiekszosci to mity co piszesz ale widocznie znasz to miejsce wyłącznie z opowieści
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Szadułek czasem zawieje, ale to już nawet w centrum czuć od tak samo często. Druty są obok, z fabryki celulozy nic nie czuć (aż sama jestem zaskoczona!). Mieszkania ładne na rzutach, zobaczymy jak będzie wyglądać inwestycja jak ją skończą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowieku o czym Ty gadasz masz m2 za 7500 na Morenie to samo 12 000 m2 mówię o kawalerce, nie widzisz różnicy pomnóż sobie razy
30 m2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam dom 300m w otominie z garazem na 2 samochody do tego działke 2500m, nie mam żadnych drutów z niewiadomo ile kV nad głową ani smrodu z jakiś fabryk. Mam własną siłownię i basen póki co jeszcze w budowie, mam miejsce żeby trzymać jacht koło domu. Średnio interesuja mnie 30 metrowe kawalerki zarowno w kokoszkach jak i morenie. Kiedys mieszkałem tam jak jeszcze nie nazwalało się tyle plebsu i nie trzeba było w korku stać żeby się z domu ruszyć. Teraz to sie zrobiła jakiaś dzielnica-żart a przez bachory z pomiędzy bloków to już w ogóle macie tam pełen komfort życia. Miłego życia tam wam z drutami i inmnymi atrakcjami zycze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jak już ktoś Cię uszczypnie i się obudzisz to mam nadzieję że nie będziesz musiał zmieniać bielizny ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzisz, ruznica taka ze ja robie Sylewster na 30 osob a wy kisniecie pozamykani w blokowisku decyzja premiera. Jak bedziesz miec kiedys cos wlasnego a nie publicznego na społke z jakimis innymi przypadkowymi lokatorami co dumnie nazywacie wspolnotami wtedy zobaczysz jaka to roznica. Nikt nikomu nie broni mieszkac w obrebie pola magnetycznego, jak dla mnie to mozesz sie nawet ciac zyletka albo parzyc zelazkiem ale to widac i czuc wiec pewnie dlatego rzadko kto to robi. Pol magnetycznych nie widac a smrod o ile jest jeszcze mozna jakos zniesc stac ciezko sie tlumaczy ze to tez szkodzi. Tylko dlatego ze pare tysiecy taniej bedziecie sie truc potem pol zycia. Jak to mowia na glupote nie ma rady. hehehehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

"ruznica"... Moje oczy płoną!!! Good job troll XD
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry