Widok

Polski film

Polski film Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Polski film.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramat!

Zdecydowanie odradzam jeżeli chcecie pozostać przy zdrowych zmysłach.
Kocham czeski humor, przepadam za czeskimi filmami, ale to co przeżyłam na Polskim filmie to porażka!!!! Jak można na takie G...O dawać pieniądze?!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

porażka!!!

odradzam!
nuda i kit!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Filmy

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

do góry