~zuza
81.210.11.*
(12 lat temu) 9 września 2013 o 11:15
Dramat!
Zdecydowanie odradzam jeżeli chcecie pozostać przy zdrowych zmysłach.
Kocham czeski humor, przepadam za czeskimi filmami, ale to co przeżyłam na Polskim filmie to porażka!!!! Jak można na takie G...O dawać pieniądze?!!!!!
4
0