Widok

Pomoc domowa - sprzatanie

Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
Witajcie, jestescie w stanie polecic kogos do sprzatania domu? Moze macie kogos sprawdzonego?
Dzieki wielkie za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj jakis namiar na siebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Danuta tel. 696-69-30-72. Osoba bardzo dokładna, w razie potrzeby ma swoje bardzo dobrej jakości środki i świetny sprzęt. Jeździ po całym trójmieście i okolicach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skarbowka wie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Poszukuje osoby do umycia okien. Możecie kogoś polecić? Jakie ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.emila 510 297 138
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie załatwia się takich spraw na forach, a po naprawdę bliskich znajomościach. Jeden drugiemu podaje i chałupa wysprzątana, a szyby i podłoga brudna. ( Włamania ).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
korzystam z dasters 513051389 babki spoko,było sprzątanie po remoncie, a teraz mamy 1x tydzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi polecono taką która bierze 15zł od umycia jednego okna, więc ceny niczym z Hollywood.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Gwiazdo okna nie umiesz umyć, nie chce się co ? to płać 15zł za darmo to ci nikt nie umyje.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pomoc domowa na gwałt potrzebna !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba zadna sie na to nie zgodzi !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
15zł za okno? To ktos jeszcze za tyle robi?
Po sąsiedzku bralam 25zł za okno. Jak kogos nie stac niech sam myje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie sama swego czasu dorabiałam sprzątając i 25 złotych za umycie okna to absolutne minimum. Z resztą wielu osobom wydaje się, że sprzątanie to nic wielkiego - nic bardziej mylnego. Dlatego też jeżeli ktoś faktycznie nie ma ochoty się męczy, warto popytać wśród znajomych, czy nie mogą polecić kogoś do sprzątania, albo też faktycznie skorzystać z oferty HOJOclean . Z tego co wiem firma ta działa na rynku już naprawdę długo, przy oferuje szeroki zakres usług, obejmujący nie tylko sprzątanie biur, ale też dodatkowo mycie okien czy prasownia. Poza tym ich usługi są ubezpieczone i to na sporą kwotę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba zaczne sprzatac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat. Macie kogoś sprawdzonego do mycia okien?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://ana-clean.eu/kontakt/ Po zimie panie myly u mnie okna i bylam bardzo zadowolona polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje, a jakie mają ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

510 297 138 p.emila
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz firmy oferującej usługi sprzatające to polecam Ci firmę https://eclear.pl/blog/uslugi-sprzatania-w-poznaniu-co-znajdziemy-na-rynku/ która prowadzi również bardzo ciekawego bloga na temat usług sprzatających. Są bardzo rzetelni i fachowo podchodzą do zadań stawianych przez klientów. Warto sie skontaktować w celu uzyskania oferty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Bedt Made z Bojana. Nikt nie sprząta tak dokładnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za baby macie ze nawet do mycia okien pomocy szukaja tragedia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

parę lat temu dwie panie umyły w moim domu okna. "Pracowały" 6 godzin, zapłaciłam 170 zł! Teraz myję sama, b okna wymagają mycia co parę dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja również się dołączę. Firma nazywa się Best Made. Byłam w pozytywnym szoku, gdy pierwszy raz ta firma wysprzątała mi cały dom (140m). Teraz Panie przychodzą regularnie. Polecam w 100%. Mają stronkę na FB.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Były Panie u mnie ostatnio na gruntownym sprzątaniu. Jestem zachwycona! Wiedza, podejście do klienta, punktualność, świetne środki czystości. Tak czysto nie miałam nigdy! Mają też stronę, można zobaczyć ich realizacje.
https://devpl2.getspace.us/bestmade/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Wybory (105 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...

do góry