Widok

Pomoc domowa

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Pomoc domowa.
Bałtycki Teatr Różnorodności Pomoc domowa Marc Camoletti Przekład: Bartosz Wierzbięta Preferencje wiekowe: 15+ Mieszkanie, dwie sypialnie, mąż, żona... kochanek i kochanka. To tylko zapowiedź prawdziwej farsy, jednej z najzabawniejszych, jakie można zobaczyć na scenie teatru. Nadia, czyli tytułowa pomoc domowa, zrobi wszystko, aby jej szefowa Olga nie dowiedziała się, że Norbert, mąż ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Swietny spektakl. Naprawde polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Nadia!

Nadia! Jesteś najlepszą pomocą domową na świecie!Zatrudnimy Cię w ciemno!Sprawiłas,że życie nabiera znów jasnych barw!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocno polecam

Dialogi jak i gra aktorska na bardzo wysokim poziomie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna zabawa

Bardzo przyjemny spektakl. Nadia rewelacyjna - ukłony dla aktorki za wspaniałą grę aktorską!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadia sztos !!!

Spektakl rewelacja. Nigdy się tak nie uśmiałam. Super gra aktorska wszystkich jednak Nadia to jakiś sztos. Aktorka idealnie wcieliła się w jej role.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl !!!

Super przedstawienie,wspaniała gra wszystkich aktorów. Bardzo dużo śmiechu.. Na pewno jeszcze raz obejrzę Pomoc domową i nie tylko. Brawa dla wszystkich, gorąco polecam!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!!!

Świetna sztuka,dużo uśmiechu i fantastyczna gra aktorów.Miło spędzona niedziela.Było super,gorąco polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie armatorzy, to prawdziwi aktorzy!!!

Na wstępie gratuluje Tomkowi fantastycznej ekipy aktorów. przestawienie rewelacja! Pełna zmian tempa, ruch sceniczny przemyślany, ani chwili pauzy, wszystkie dialogi trafione w punkt! Brawo, brawo, brawo!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaskoczony

Rzadko bywam w teatrze ale ta sztuka pozytywnie mnie zaskoczyła. Uśmiałem się jak nigdy w teatrze. Bardzo dobra gra aktorów i świetny scenariusz. Polecam wszystkim.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadowolony widz:)!

Coś niesamowitego!!! Aż ciężko uwierzyć, że to aktorzy amatorzy:)! Prawdziwa uczta dla kochających teatr! Na szczególne wyróżnienie zasługują jednak (wg mnie) aktorzy grający Nadię i Norberta. Obłęd! Polecam!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaśmiałem się do bólu!

Byłem i ubawiłem się na maksa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salwy śmiechu

Konkretnie się ubawiłem, od pierwszych minut jest śmiesznie i tak trwa i trwa. Cała sala bawi się wyśmienicie i myślę, że nawet niektórzy nie wiedzieli że przed nimi stoją aktorzy amatorzy. Świadczy to tylko jak cienka granica dzieli Was od profesjonalizmu. Dzięki za świetną zabawę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale 2-3 razy trzeba było wychodzić na 10-15 minut ze względu na pandemię

byłem tydzień wcześniej w Krakowie i nie było takich przerw, jedynie jedna klasyczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoc domowa

Dziękuję całej ekipie za wspaniałe wrażenia podczas oglądania występu teatralnego .Dawno się tak nie bawiłam .Świetna gra aktorska .Doceniam pracę całego zespołu .Gorąco polecam przedstawienie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem na sali.

Majstersztyk gry aktorskiej. Dawno się tak nie uśmiałam . Nie mogę się doczekać co czeka nas po przerwie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry