Widok

Pomoc w chorobie zespołu zesztywniającego kręgosłup tzw.bambusowy kręgosłup

Chorobę na tę przypadłość od 4 lat ,mieszkam we Francji i lekarze tutaj dają tylko na to tabletki
przeciwbólowe a, choroba wciąż postępuje i wszystko wokół kręgosłupa się ściąga,spina mięśnie ,wiązała itp,ale podczas pobytu w Polsce tego lata znajomy polecił mi pana Romana Beń ,Z którym umówiłem się na masaż ,ponieważ bardzo mi zesztywniły mięśnie przy karku ,To tak jak by mnie złapało lumbago,praktycznie nie mogłem obracać głową i straszny ból karku,i już po dwóch głębokich masażach ból wykonanych profesjonalnie przez ,co trzeba podkreślić wysokiej klasy specjalistę pana Romana Beń nastąpiła niesamowita ulga,a co więcej praktycznie rotacja głowy wróciła do normy ,ale jak mówił Pan Roman potrzeba około 5 zabiegów aby można to było w pełni rozładować,po za tym trzeba się gimnastykować regularnie i to jest podstawą,a więc jestem bardzo zadowolony z tych zabiegów bo to przywrócił mi siły również psychiczne do dalszej walki z tą okrutną chorobą .Szczerze polecam pana Romana ponieważ potrafi podejść profesjonalnie i z dużym wyczuciem i zrozumieniem do osoby chorej co ,się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach.pozdrawiam serdecznie Tomasz z Francji
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że mogłem przynieść ulgę. Dziękuję za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry