Widok

Pomoc w leczeniu tarczycy

Potrzebuję Waszej porady w walce z niedoczynnością tarczycy, możecie mi powiedzieć kto w Gdańsku może pomóc Ci w leczeniu bo już sama nie wiem do którego specjalisty warto się udać, żeby przyniosło to pozytywne efekty i to długotrwale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do dr Kujawy na Kowalską również z niedoczynnością tarczycy wykrytą w czasie ciąży. Może i nie jest Pani dr najmilszą osobą na świecie ale na swojej pracy się zna. Trafne badania, trafne diagnozy, bardzo dobrze dobrane leki. Trzeba mieć nerwy ze stali aby do niej chodzić ale i tak warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast wybrałam z polecenia znajomej panią dr Anne Szczurowicz z Gdańska i także mogę polecić bo w problemach hormonalnych oraz tarczycą będzie w stanie pomóc. Podczas wizyty wszystkiego się dowiesz, wyróżnia ją etyka pracy i empatia w podejściu do swoich pacjentów, więc ciężko mieć zastrzeżenia do jej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Najem długoterminowy samochodu. Czy ktoś korzysta? (11 odpowiedzi)

Temat jak powyżej. Czy któraś z Was korzysta? Teoretycznie plusy i minusy to mniej więcej znam,...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry