Widok

Pomoc w pisaniu pracdyplomowych itd

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Chciałbym wyczulić na oszustów, którzy oferują pomoc dydaktyczną w pisaniu prac!!! Przede wszystkim, nie zgadzajcie się na wysyłanie pieniędzy w ciemno ludziom, którzy nie wysłali nawet jednej strony tekstu!! Przestrzegam przed osobą, która ma mail pracownia.magisterska@onet.pl lub doktorantka@onet.pl, to jest osoba, która oszukuje, pisząc prace z Wikipedii!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
a Ty nie oszukujesz??? Oczywiście, że tak skoro oddajesz w szkole jako swoją pracę, której nie pisałeś!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie kradnę ludziom pieniędzy, a to jest różnica. a jak ktos oferuje pomoc w pisaniu za pieniadze to niech sie wywiązuje uczciwie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kradniesz, pieniądze na edukację idą z podatków. Dodatkowo zdobywasz uprawnienia, których nie powinieneś mieć. To też kradzież.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie mówi o oddaniu cudzej pracy, tylko przygotowaniu materiałów w oparciu o które miałam napisać swoją pracę. Niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszustka funkcjonuje pod wieloma imionami i adresami mailowymi. W moim przypadku była to powinno pani Justyna doktorantka.pomoc@onet.pl
Wyłudza pieniądze nawet na prywatne sprawy.
Po wielu upomnieniach przesłała teksty przekopiowane żywcem z internetu, nie na temat, niekompletne, bez jakiejkolwiek edycji, formatowania itd.
Zbieram dane kontaktowe do pozwu zbiorowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I co powiesz,że dopuściłeś się również oszustwa ,które jest przestępstwem?
Nie ośmieszają się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Oszukała mnie na 1200 zł i dwóch moich kolegów na taką samą kasę Szukałam ogłoszeń i w tym roku również się ogłasza na wielu stronach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

do góry