Widok

Pomorska V liga

Pomorska V liga Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Pomorska V liga.

W weekend 4-5 października 2003 roku odbyły się kolejne mecze V ligi. Prezentujemy wyniki spotkań oraz tabele dwóch grup gdańskich i jednej słupskiej.

Dwie czołowe drużyny Arka II Gdynia i Radunia Stężyca nie zawiodły swoich kibiców wygrywając mecze na wyjeździe. Nauta Gdynia depcząca "po piętach" w tabeli Zapro Ujeścisko musiała uznać wyższość Arki. Drugi zespół Arki do tej pory zachowuje komplet punktów. W tej chwili żadna drużyna nie jest w stanie zagrozić Arkowcom. Przypominając ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest cool;-))

brawo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to bez watpienia liderem bedzie

Arka!!! a Zapro, jesli bedzie tak gralo dalej to zostanie na swoim pechowym 13. miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

arke - heheh

ciężko aby było inaczej. tylko że w tej drużynie graja zawodnicy którzy powinni grac 3 kalsy rozgrywkowe wyzej:P
to tak jakby do suchego dębu wziąść 10 pierwszoligowców i się wozić. zastanów się nad tym czym tak sie ekscytujesz fanie arki!!!!1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kebab

W pelni z toba sie zgadzam, ale tylko kwituje fakty... i tylko tyle.

A tak na marginesie, to dla mnie za mocne slowo "fan Arki", gdyz owszem moge/czasami im kibicowac... ale fanem raczej nie jestem... moze bardziej juz - kibicuje lokalnej druzynie z Ujesciska;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DO BOJU ZAPROOO !!!

w niedziele przyjeżdża do nas Motława Suchy Dąb jak dobrze pamiętam , chłopaki do roboty trzeba to wygrać bo jak nie to lekko mówiąc sie zbulwersuje :P hehe Nie no nie ma innej opcji niż wygrana !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kiedy Zapro gra?

tzn o ktorej? bo w niedziele...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieje ze takie artykuly beda co tydzien!!!
Brawo panowie, o to chodzi.
Motlawa do boju, pokazcie im gdzie maja wracac (a klasa)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiecej, wiecej, wiecej informacji

dziekuje;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapro i Zapro

Drodzy kibcie, powiem szczerze - cieszę się, że kibicujecie drużynie Zapro i cieszę się, że Zapro ma tyle fanów ale spójrzcie prawdzie w oczy. Owszem, Zapro powinno wygrać mecz z Motlawa lecz nie utrzyma sie w lidz. Ile razy wam mowic można ze jest to druzyna typowo A-klasowa. Naprawde cieszcie sie ze zdobywacie w ogole punkty w tej lidze a jeszcze pewnien zawodnik online mowi, ze jak Zapro bedzie tak gralo dalej to zostanie na swoim pechowym 13 miejscu. Otóż nie, Zapro jesli nie poprawi swojej gry, bedzie sie musialo zadowolic 15 badz 16 miejscem, chocby dlatego, ze lepsza na dzien dzisiejszy jest Nauta, mimo, ze jest nizej w tabeli. A wynik 1:5 tylko potwierdza moje slowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogo interesuje V liga?? No właśnie, nikogo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RADUNIA THE BEST

RADUNIA THE BEST!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dym

Zdziwilbys sie ile osob interesuje 5 liga!!!!!!!!
Ja np lubie posmiac sie z Radunii-buraczanej druzyny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bodzio Lizak

Poliż sobie dzieciaku lizaczki.
A śmiać się będziesz na koniec. Zobaczymy jak będzie wyglądać tabela!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZARNI PRUSZCZ GD. AJEAO

CZARNI SĄ NAJLEPSI ZRESZTĄ WIDAĆ TO PO OSTATNIM WYNIKU Z PEPLINEM !!!! POWIEDZIAŁBYM DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE ALE POZOSTAWIE TO W MILCZENIU !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

obserwator

Miejsce tu nic nie zmieni, jesli ktos sie urodzil burakiem to nim zostanie. Moze sobie nawet byc na 1szym miejscu!! A do mojej druzyny i tak wam daleko.
Pozdrowienia dla geja nr 1 Mierzeja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oda Do Burakow

Buraki Przesylamy Buziaki
P.S. Szukam pracy ,tylko bez zadnych burdeli itak dalej bo przyjade i ukrzyzuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bodzio Lizak to gej!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry