Muszę opuścić mieszkanie. Szukam taniej firmy, dobrych chłopaków co to przeniosą i ustawią meble w innym miejscu. Podajcie mi namiary. Zaproszę potem na spotkanie. Marta
01
~nuda x3
89.230.176.*
(9 lat temu) 14 listopada 2016 o 00:10
lidia marta kręcisz coś , po za tym na nick z numerem 1943 to raczej wyrwiesz jedynie dobrych dziadków, no chyba że wpis czysto przeprowadzkowy - to wtedy nie ten dział.