Widok
Pomysł dobry ale jakość marna
Fastfood dla odchudzających się ;) Myślałam, ze w końcu coś dla mnie!Pani z obsługi przemiła, szybko wydane danie ( zamówiłam zupkę), jednak okazało się, że jest okropna. Rozumiem, że nie ma w niej mięsa, tłuszczu, ale dania wegetariańskie i dietetyczne powinno się doprawić choć trochę. Jest tyle ziół, a tu kompletnie sama woda pomidorowa. Nie wiem jak z resztą potraw, ale naprawdę po tym daniu nie miałam ochoty nic więcej zamówić.
Moja ocena
House of Protein
kategoria: Bary
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 1
wygląd i czystość: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 3
4.0
* maksymalna ocena 6
Witam!
Rozumiem ze Zupa multiwitaminowa mogla Pani nie smakowac, ale uwazam ze ocena jest nie obiektywna. Pisze Pani o "marnej jakosci" wzgledem gestego kremu z wielu swiezych warzyw. Ta zupa moze nie jest delicją ( ale sa jej wielbiciele) ale nie ma w niej chemi ani cukru, nic oprocz warzyw ktore daja nam duza dawke witamin i to jest jej rola. Jest nieprzyprawiana celowo. To gesty miks warzyw. Wiec JAKOSCIOWO nie ma lepszej zupy w trojmiescie a napewno nie za 6 zl.
Jesli ocenia Pani jakosc potrawy wzgledem jej smaku to nijak sie to bedzie mialo do trzymania rezimu diety sportowej.
ps- Pierwszy w polsce bar kulturystyczny nie jest "fast foodem dla odchudzajacych sie"
Pozdrawiam
Rozumiem ze Zupa multiwitaminowa mogla Pani nie smakowac, ale uwazam ze ocena jest nie obiektywna. Pisze Pani o "marnej jakosci" wzgledem gestego kremu z wielu swiezych warzyw. Ta zupa moze nie jest delicją ( ale sa jej wielbiciele) ale nie ma w niej chemi ani cukru, nic oprocz warzyw ktore daja nam duza dawke witamin i to jest jej rola. Jest nieprzyprawiana celowo. To gesty miks warzyw. Wiec JAKOSCIOWO nie ma lepszej zupy w trojmiescie a napewno nie za 6 zl.
Jesli ocenia Pani jakosc potrawy wzgledem jej smaku to nijak sie to bedzie mialo do trzymania rezimu diety sportowej.
ps- Pierwszy w polsce bar kulturystyczny nie jest "fast foodem dla odchudzajacych sie"
Pozdrawiam