Widok

Pomysł na weekend za miastem

Pierwszy raz spędziliśmy z rodziną weekend w Jastrzębiej Górze i wybraliśmy hotel La Siesta ze względu na atrakcyjną ofertę i okazało się to świetnym wyborem. Miejsce zabaw dla dzieci, posiłki, sauny wszystko na świetnym poziomie. Obsługa bardzo uprzejma i kompetentna. Mimo oferty z rabatem za nic dodatkowo nie płaciliśmy, również parking i internet był darmowy. Pokój przestronny z balkonem, czysty. Polecam wszystkim , chcącym spędzić miło czas z dala od miasta, rodzinnie.
Moja ocena
obsługa: 5
 
wygląd i czystość: 5
 
dodatkowe usługi: 5
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weekend za miastem KIERMUSY (Podlasie)

Od kilku lat mieszkam w Warszawie ale jestem rodowitą Podlasianką. Ostatnio spędziłam cudowny weekend w miejscowości Kiermusy niedaleko Białegostoku. Mąż dowiedział się o tym miejscu od znajomych z pracy - zresztą rodowitych Warszawian. Polecam to miejsce szczególnie tym,którzy tak, jak ja, w weekend próbują uciec od zgiełku dużego miasta. Miejsce przepiękne, lasy, polany, prywatna zagroda Żubrów. Zamek, muzeum - dzieci były zachwycone. Obsługa naprawdę profesjonalna i pomocna. Tradycyjna kuchnia sarmacka - muszę przyznać niebo w gębie!! Przy każdej możliwej okazji będziemy odwiedzać to miejsce. Musiałam się z Wami tym podzielić, bo naprawdę warto!!
http://www.kiermusy.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry