Widok

Pomysł trafiony, realizacja jak zawsze- fatalna

Europejska Noc Naukowców pomysłwarty polecenia i prosze go powtarzać jak najczęściej. Niestety od strony organizacyjnej -6 .
We wrześniu ciemno już jest o godzinie 19.30, natomiast latarnie są zapalane o godz 21. mamy 1,5h chodzenia w ciemnościach po parku. Nie jestem osobą strachliwą, ele ten spacer nie należał do przyjemności, sama z dziećmi nie odważyłabym sie na taki wyczyn.
Następny minus, drzwi zamknięte, żadnej informacji, żadnego oświetlenia, gdyby przed drzwiami nie stało kilka osób czekających na wejście nie wiedziałabym, czy dobrze trafiłam.
Moja ocena
Hevelianum kategoria: Muzea
klimat i wystrój: 5
 
inicjatywy: 6
 
lokalizacja: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, że do Centrum ciężko jest trafić, np. będąc na dworcu PKS i PKP w ogóle nie wiadomo, że tuż obok jest taka atrakcja. Zarząd centrum wydaje miliony na rekultywacje terenu, remonty i wystawy, a nie pomyśli o tym, aby zrobić np. drogowskazy i ładnie oznakowane ścieżki do samego centrum, poza tym będąc już na samej górze Gradowej, ciężko się domyśleć, że jest są tam pomieszczenia do których każdy może wejść i je zwiedzić, ZERO informacji.

Sam przygotowało krótki spacer po jednej z wystaw:
http://hewelianum.panoramy.net.pl/

Warto zobaczyć i przyjść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry