Widok

Porażka

W klinice chodziłam do ginekologa i diagnozowałam niepłodność, teraz zaś prowadzę ciążę z in vitro (wykonane w innej klinice, bo invicta ma b. słabe opinie w tej kwestii).
Poziom lekarzy (a byłam u różnych) naprawdę bardzo zróżnicowany, można trafić na dobrego fachowca, ale również na bardzo przeciętnych lekarzy (polecam dr Brzóskę do prowadzenia ciąży, tylko dzięki niej jeszcze tam chodzę).
Do rzeczy jednak. Obsługa jest FATALNA. Panie z recepcji mimo iż kolejka sięga zawsze drzwi wyjściowych, mają milion rzeczy do zrobienia, tylko nie obsługę pacjentów.
Wizyty opóźnione ZAWSZE przeszło godzinę i ciężarne nie raz w b. zaawansowanej ciąży ślęczą pod gabinetami na twardych krzesłach, a kręgosłup odpada... Na pytanie z czego to wynika (takie opóźnienia) uzyskałam odpowiedź, że lekarze dokładnie badają pacjentki... Wszystko rozumiem, ale w takim razie czas przewidziany na jednego pacjenta jest za krótki! Oczywiście wynika to z pazerności dyrekcji, bo skoro można wpisać 3 pacjentki na godzinę zamiast np. 2 to czemu by nie (nieważne, że jest to nierealne).
Jedyna fajna rzecz, to możliwość sprawdzenia wyników badań przez internet, ale to raczej nie ma związku z obsługą...
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 4
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam sie w 100% pazernosc invicty na kase nie zna granic co nie laczy sie z jakoscia obslugi i fachowoscia lekarzy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
takie pitu, pitu... jak leczysz sie prywatnie to zawsze płacisz - za jakośc i inny niz w publicznej placówce standard. ja sie leczylam w Invikcie i jestem bardzo zadowolona. obsluga mila a lekarze znaja sie na rzeczy. Moze opoznienia sa troche irytujace, ale sama kiedys takie spowodowalam siedząc w gabinecie prawie godzine, wiec przestałam mieć z tym problem. ja polecam ta klinike - w Trojmiescie nie ma lepszych specjalistów od niepłodności (sporo siedziałam w tym temacie iw iem, co piszę).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

INVICTA polecam!

oczywiście co osoba to opinia, każdy może mieć swoją. ja mam zupełnie inne doświadczenia - leczyłam się u profesora Łukaszuka, fantastycznego specjalisty, i u dr Stencla, też super lekarza. panie w rejestracji i położne bardzo miłe i pomocne. zawsze, gdy czegoś potrzebowałam były do dyspozycji, mogłam zadawac pytania telefonicznie, a wszystko organizowane było bardzo sprawnie. w porównaniu z innymi 'klinikami' w Trójmieście, niebo a ziemia. rozmawiałam z innymi pacjentkami i też miały b. pozytywne opinie .jedyny mankament to czas oczekiwania na wizytę, ale sama czasem przeciągałam rozmowę z lekarzem, żeby się więcej dowiedzieć, więc w sumie nie mogę barzekać... polecam w 100% Invictę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też do profesora chodziłam..szkoda tylko, że mam tak daleko do Invicty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry