Widok

Porażka!

Najdroższa toaleta w Trójmieście! 13.12.2014 r. będąc na wycieczce z dziećmi ze szkoły podstawowej - trojgu potrzebna była toaleta. Miejskie - zamknięte, toalety obok Akwarium Gdyńskiego - zamknięte, weszliśmy wiec głównym wejściem... Spytałam czy 3 dzieci może skorzystać z toalety (byłam nie raz z dziećmi w tym miejscu i wiem, że toalety są), niestety pani z ochrony powiedziała, że żeby skorzystać z toalety musimy kupić bilety! Pani przy kasie i w szatni nawet nie mrugnęły okiem, gdy troje dzieciaczków zwijało się żeby nie popuścić. Poprosiłam ponownie, że nie chcemy zwiedzać, bo już byliśmy, tylko aby pozwolono trójce wejść się załatwić, ale ponownie usłyszałam, że bez biletu wejść nie mogą - 16 zł x 3 = 48 zł plus zapewne 1 normalny w wysokości 25 zł za skorzystanie z toalety, na dodatek pani z ochrony powiedziała, że mam iść z dziećmi" poszukać w jakiejś knajpie" toalety. Porażka i kpina! XXI wiek, a dzieci musiały swoje potrzeby załatwić na Skwerze Kościuszki, bo pani nie pomyślała o tym, że jest zimno i "zsiusianie" się w portki raczej niczym dobrym nie jest.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co wiem, to w wielu takich miejscach - zwłaszcza jeśli jest system elektroniczny wejść, niedozwolone jest wpuszczanie osób bez biletu na teraz obiektu. Panie które obsługują wejście mają zajmować się klientami, a nie pilnować, czy wszystkie dzieci korzystające wyłącznie z toalety opuściły obiekt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry