Widok

Porażka

Dostałam sms ze kurier bedzie o 13 (nie podpisali sie nawet jaka firma). Odpisalam ze nie bedzie mnie w domu i ze zapraszam po 16. Od tego momentu kurier nie odpowiada, na infolinii sie rozlaczaja w trakcie rozmowy, w internecie przesylka nie istnieje, mowia ze 2x zostawiali awizo a to nie prawda! Podobno do odbioru w jakims punkcie ale nikt nie wie gdzie. Najblizszy jaki znalazlam 30km od miejsca zamieszkania. Żart a nie firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cyrk
Ludzie kto wam każe korzystać z takich usług jak fed ex

Ja nawet nie dostałem sms o próbie doręczenia nie mówiąc o braku możliwości skontaktowanie się z kimkolwiek po za infolinią (20 min)
sam musiałem wszystko ustalić, że była próba doręczenia, żadnego awizo w skrzynce, teraz mam przez 2 dni warować w domu. Dowiedziałem się jeszcze, że o 11 jutro mogę sprawdzić status przesyłki, co mi pozwoli skrócić warowanie do 1 dnia. W praktyce skończy się pewnie tak, że jutro pojadę 70 km do Kielc i kolejne 70 z Kielc bo mi ta przesyłka jest potrzebna.

Pracuję na Poczcie wiele nam można zarzucić, ale o takiej obsłudze a w zasadzie usłudze to u nas nikt nie słyszał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry