Widok

Poród Kartuzy

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam, termin porodu mam wyznaczony na koniec maja. Czy jest któś kto mógłby się podzielić swoimi opiniami na temat tamtejszej porodówki i opieki? Podobno po remoncie jest nawet nawet ale nigdzie nie mogę znaleźć nowych opinii na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć jest super ;)
Koleżanki zachwalaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niedawno rozpisywalam sie w innym watku wiec poszukaj jeszcze :) ale ogolnie to polecam, warunki sa bardzo dobre, ladne sale porodowe i poporodowe. Opieka tez w porzadku. Nie ma znieczulen, moga zaproponowac jedynie gaz rozweselajacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedzi może jeszcze ktoś zechce się wypowiedzieć. W 2013 rodziłam w Wejherowie tam też tylko gaz dostałam ale nie prosiłam wcale o znieczulenie. Choć miałam bóle krzyżowe tak silne ze hej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja rodzilam ok 1,5 roku temu siłami natury, przelezelam dwa tygodniez powodu komplikacji i moge z czystym sumieniem polecic , Opieka barddo dobra, czysto, schludnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opieka lekarska byla bardzo dobra , Opieke pielegniarek na porodowce trafiłam taką sobie , ale za to na oddziale z dzieckoem(położnictwie) -rewelacja , babki profesjonalne, zawsze pomocne, miłe a przez te dwa tygodnie poznałam ich mnóstwo. Niektorym zawdzieczam dużo cennych rad i wsparcia nawet miłym słowem. Dobrze ze wybralam ten szpital a wahalam sie miedzy kościerzyną. Nie zaluje i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno jest bardziej kameralnie niz w trojmiejskich szpitalach. Nie wiem jak jsst teraz z oblozeniem. 3miejskie porodowki sa chwalone pewnie ze wzgledu na poziom referencyjnosci. Ale ogolnie to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry