Widok

Port Deco

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Port Deco powstał w dzielnicy Oksywie, w lokalizacji, z której poprzez estakadę Kwiatkowskiego szybko dojechać można zarówno do śródmieścia Gdyni, jak i do trójmiejskiej obwodnicy. Podróżowanie do centrum jest proste także komunikacją miejską, bo nieopodal budynku znajduje się przystanek autobusowy. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacje paliw oraz lokale handlowo-usługowe, a nawet pływalnia. Rodziców zainteresuje bliskie położenie Szkoły Podstawowej nr 6 oraz wielu ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardzo

podoba mi się taka zabudowa, znalazłem podobne osiedle gdańskie tarasy na jasieniu, skusiła mnie cena i chyba nieco dogodniejsza dla mnie lokalizacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

oburzanin

blok spoko bardzo ładny fajnie że obłuże się rozwija bo niedawno nic tu nie budowali teraz mamy piękne nowe osiedla jeszcze powinni rozbudować unruga i wykosić te krzaki i nowe oświetlenie i więcej neonów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Obu...co??!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciebie trzeba wykosić i tobie podobnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupota

trzeba upasc na leb zeby taki wiezowiec postawic przed nizszymi budynkami brrrrrrrrrrrrrrawo
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oksywie... wymyślili sobie parę lat temu, nowy podział na ul.Benisławskiego i wbijają; zawsze to było Obłuże, parę metrów , kroków do góry i nomen omen tzw. Obłuże Górne. A lokalizacja słaba. Ile jeszcze chcą wcisnąć takich domów przed starymi wieżowcami na osiedlu wojskowym?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

port deco

Wcisną jeszcze jeden, taki sam tu, gdzie hydrofornia - za 2-3 lata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

patrzac na mape to Oksywie to pagiet jak i jadąc od dołu w gore to prawa strona to Oksywie a Lewa Obłuże tak mowi mapa Gdyni czyli zielona itd itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie to krany ze złota powinny być.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nazwa port deco nawiazujaca zapewne do stylu art deco w sztuce, jest śmieszna i myląca w zestawieniu z tym blokowiskiem. Dział marketingu miał fantazję, ale wyszło słabo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deco - miejsca inne niż wszystkie

Widok na port obłędny . Zazdroszczę mieszkańcom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deko

Świetna lokalizacja , wszędzie blisko .
Widok na port w Gdyni obłędny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deco

Świetna inwestycja oraz lokalizacja ,wszędzie blisko ( morze, lasy , sklepy , szkola, przedszkole itp ) szybki dojazd do centrum Gdyni .
Spektakularny widok na Port z okien i tarasów mieszkań .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Port Deco

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry