Widok

Port Deco

Port Deco Temat dostępny też na forum:
Port Deco powstanie w dzielnicy Oksywie, w lokalizacji z której poprzez Estakadę Kwiatkowskiego szybko dojechać można zarówno do Śródmieścia Gdyni, jak i do trójmiejskiej obwodnicy. Podróżowanie do centrum jest proste także komunikacją miejską, bo nieopodal budynku znajduje się przystanek autobusowy.

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacje paliw oraz lokale ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardzo

podoba mi się taka zabudowa, znalazłem podobne osiedle gdańskie tarasy na jasieniu, skusiła mnie cena i chyba nieco dogodniejsza dla mnie lokalizacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

oburzanin

blok spoko bardzo ładny fajnie że obłuże się rozwija bo niedawno nic tu nie budowali teraz mamy piękne nowe osiedla jeszcze powinni rozbudować unruga i wykosić te krzaki i nowe oświetlenie i więcej neonów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Obu...co??!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciebie trzeba wykosić i tobie podobnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupota

trzeba upasc na leb zeby taki wiezowiec postawic przed nizszymi budynkami brrrrrrrrrrrrrrawo
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oksywie... wymyślili sobie parę lat temu, nowy podział na ul.Benisławskiego i wbijają; zawsze to było Obłuże, parę metrów , kroków do góry i nomen omen tzw. Obłuże Górne. A lokalizacja słaba. Ile jeszcze chcą wcisnąć takich domów przed starymi wieżowcami na osiedlu wojskowym?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

port deco

Wcisną jeszcze jeden, taki sam tu, gdzie hydrofornia - za 2-3 lata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

patrzac na mape to Oksywie to pagiet jak i jadąc od dołu w gore to prawa strona to Oksywie a Lewa Obłuże tak mowi mapa Gdyni czyli zielona itd itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie to krany ze złota powinny być.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nazwa port deco nawiazujaca zapewne do stylu art deco w sztuce, jest śmieszna i myląca w zestawieniu z tym blokowiskiem. Dział marketingu miał fantazję, ale wyszło słabo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deco - miejsca inne niż wszystkie

Widok na port obłędny . Zazdroszczę mieszkańcom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deko

Świetna lokalizacja , wszędzie blisko .
Widok na port w Gdyni obłędny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port Deco

Świetna inwestycja oraz lokalizacja ,wszędzie blisko ( morze, lasy , sklepy , szkola, przedszkole itp ) szybki dojazd do centrum Gdyni .
Spektakularny widok na Port z okien i tarasów mieszkań .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry