Widok
Porządnego faceta po 40-tce
Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
jestem radosną kobietą lat 41 ;) wszystkie toksyczne związki są już dawno za mną a traumy nimi spowodowane nie śnią mi się po nocach; mam gdzie mieszkać, mam co jeść (czyli pracuję i zarabiam na siebie), umiem mówić ludzkim głosem - jestem komunikatywna i wielotematyczna, posiadam w sobie różnorakie zainteresowania: rowery, spacery, ryby, grzyby a nawet na lwy by........... oraz inne; można do ludzi mnie wyprowadzić bo nie odrażam wyglądem i cooooooooooo? jestem sama ponieważ kobiety po 40-stce są już dla mężczyzn przezroczyste niestety i nie stanowią obiektu zainteresowań............... życie chłoszcze ;) ;) ;)
Tak to prawda kobiety po 40 niby sa przezroczyste hm... Ale nieraz sie za nami ogladaja nie ?
Znalam 2 fajnych facetow rocznik 66 z zadnym mi nie bylo zle ale wszedzie panowie rzadzi kasy nikt nie bedzie utrzymywal za darmo bo tylko 1tydzien po wyplacie pan ma pieniazki pozniej juz nie .
Przepraszam ale takie mam doswiadczenia i nie mowie nie kolejnemu zwiazkowi ale sorki juz bede jeszcze bardziej ostrozna.
Acha moje 2 zwiazku trwaly niecale 3 lata
Znalam 2 fajnych facetow rocznik 66 z zadnym mi nie bylo zle ale wszedzie panowie rzadzi kasy nikt nie bedzie utrzymywal za darmo bo tylko 1tydzien po wyplacie pan ma pieniazki pozniej juz nie .
Przepraszam ale takie mam doswiadczenia i nie mowie nie kolejnemu zwiazkowi ale sorki juz bede jeszcze bardziej ostrozna.
Acha moje 2 zwiazku trwaly niecale 3 lata
Alicjo, większośc z was szuka księcia na białym koniu wpatrzonego w wasze oczy, piszącego wiersze, zarabiającego kupę kasy do tego mającego wolny czas! Zejdź na ziemię, bo nie ma takich menów. Jesli mamy mieć pieniądze o co jest b. trudno to nie możemy być wypączęci, weseli, pachnący wpatrzeni w kobietę u boku. Praca wymaga poświeceń do tego coraz mniej jest opłacana nawet jeśli ktoś ma własną działaność i zatrudnia 30 osób to często ryzykuje swoim majątkiem.
Poza tym faceci bez kasy mają więcej wrażliwości i ciepła. Zastanów się czy kasa czy facet, bo facet z kasą nie szuka nieszczęśliwych kobiet na takim portalu.
Przez swoje życie wiele szukałem możliwości zarobienia więcej niż przeciętnie ale przez jedną z was nie udało mi się, bo dzieci , dom, chore ambicje więc nie jesteście bez winy!
Poza tym faceci bez kasy mają więcej wrażliwości i ciepła. Zastanów się czy kasa czy facet, bo facet z kasą nie szuka nieszczęśliwych kobiet na takim portalu.
Przez swoje życie wiele szukałem możliwości zarobienia więcej niż przeciętnie ale przez jedną z was nie udało mi się, bo dzieci , dom, chore ambicje więc nie jesteście bez winy!
Biedaku mily
Przez swoje zycie 18 lat bylam na swojej dzialalnosci liczba pracownikow 7 .
Przez swoja prace nie mialam czasu na zwiazki od 5 lat jestem pracownikiem i ktos za mnie mysli oj jak mi dobrze kocham swojego szef za to ze nie musze juz krecic glowa .
Myslisz ze bylabym z ktorys z tych mezczyzn okolo 3 lat z kazdym nie dajac mu szansy ?nie angazujac sie w zwiazek ?
Mylisz sie kazdy z nich pachnial i patrzyl we mnie jak w obrazek i chodzil do pracy i nie bylo z tym problemow ze praca w wekend ze delegacja oj prace to ja znam od podszewki!
Ale miarka sie przelewa kiedys jak widzisz iz pozniej wy mezczyzni robici sobie z naszych domow super hotel na wekend z opcja all.... No i baba za darmo w nocy $
Chore ambicje ? Niestey nie mam ale wiesz co powinnam mniec glupia jestem te baby bez chorych ambicji maja gorzej te z chorymi maja lepiej uwiez mi!
A teraz gdy juz zbrzydlam i zestarzalam sie pragne juz tylko odpoczac ja nikogo nie szukam !
Jak znowu poczuje die piekna poszukam ale nie na portalu -portalach poszukam w swoim sercu :)))
Przez swoje zycie 18 lat bylam na swojej dzialalnosci liczba pracownikow 7 .
Przez swoja prace nie mialam czasu na zwiazki od 5 lat jestem pracownikiem i ktos za mnie mysli oj jak mi dobrze kocham swojego szef za to ze nie musze juz krecic glowa .
Myslisz ze bylabym z ktorys z tych mezczyzn okolo 3 lat z kazdym nie dajac mu szansy ?nie angazujac sie w zwiazek ?
Mylisz sie kazdy z nich pachnial i patrzyl we mnie jak w obrazek i chodzil do pracy i nie bylo z tym problemow ze praca w wekend ze delegacja oj prace to ja znam od podszewki!
Ale miarka sie przelewa kiedys jak widzisz iz pozniej wy mezczyzni robici sobie z naszych domow super hotel na wekend z opcja all.... No i baba za darmo w nocy $
Chore ambicje ? Niestey nie mam ale wiesz co powinnam mniec glupia jestem te baby bez chorych ambicji maja gorzej te z chorymi maja lepiej uwiez mi!
A teraz gdy juz zbrzydlam i zestarzalam sie pragne juz tylko odpoczac ja nikogo nie szukam !
Jak znowu poczuje die piekna poszukam ale nie na portalu -portalach poszukam w swoim sercu :)))
To świetny moment , żeby zająć się sobą - zrób coś dla siebie , ale tak naprawdę dla siebie , jak nigdy dotąd...
tylko nie pytaj mnie co? Ja nie wiem , a poza tym nie jestem ani fajnym , ani porządnym facetem , może odrobinę miły.
jak będzie ci brakowało pomysłów - to 20/23 lipiec jest fajne zgrupowanie na zamku za częstochową.Będziemy sprzątać jurę krakowsko-częstochowską , skałki i jaskinie oraz szlaki w sokolich górach. Będzie również trochę wspinaczki ,trochę zjazdów , przeciski , ognisko ,nocleg w namiotach - pod ruinami zamku , ewentualnie w jaskiniach lub na życzenie - w zajeździe jurajskim.
wymagania : determinacja , latarka i dobry humor.
jakby co - zapraszam , szczegóły na mikorad@wp.Pl
tylko nie pytaj mnie co? Ja nie wiem , a poza tym nie jestem ani fajnym , ani porządnym facetem , może odrobinę miły.
jak będzie ci brakowało pomysłów - to 20/23 lipiec jest fajne zgrupowanie na zamku za częstochową.Będziemy sprzątać jurę krakowsko-częstochowską , skałki i jaskinie oraz szlaki w sokolich górach. Będzie również trochę wspinaczki ,trochę zjazdów , przeciski , ognisko ,nocleg w namiotach - pod ruinami zamku , ewentualnie w jaskiniach lub na życzenie - w zajeździe jurajskim.
wymagania : determinacja , latarka i dobry humor.
jakby co - zapraszam , szczegóły na mikorad@wp.Pl