Widok

Posprzatam

Chetnie przyjme zlecenie na sprzatanie domu lub mieszkania. Mycie okien takze mozna mi zlecic. Kontakt 603-891-587
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A całodniowe gotowanie i obsługa gości w moim domu może być ? Zapłacę 200-300 zł za cały dzień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To żart?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ale oferuje jedynie sprzatanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto sie zastanowic i przeliczyc to na godziny. Np. 250zl na 7 godzin pracy wychodzi 36 zł na godzine. 36 zł/godzine wychodzi przy 180 godz miesiecznie wychodzi 6,5 tys miesiecznie. Jak ktos bedzie chetnybprosze dac znac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To muszą być bardzo ważni goście :D Papież Cię odwiedza ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żonie nie chce się gotować i kelnerować. Ponad 30 osób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zmienia postać rzeczy . Spokoj żony jest wart tych pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pomożemy. Proszę podać namiary w celu nawiązania kontaktu i ustalenia szczegółów. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

375333@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BRAK JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZI. BARDZO NIEPOWAŻNE TRAKTOWANIE OSÓB OFERUJĄCYCH POMOC. JAWNA KPINA PANIE POSZUKUJĄCY OSOBY DO GOTOWANIA I KELNEROWANIA. ODROBINA KULTURY OSOBISTEJ WSKAZANA. PRZYNAJMNIEJ ODPOWIEDŹ, ŻE JUŻ OFERTA NIEAKTUALNA.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a muszę tak szybko odpowiadać ? co to za nerwy. Aktualnie mam pełno spraw na głowie, muszę przemyśleć co napisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z resztą zniecheciła mnie Pani tą odpiwiedzią. Dziekuje za taką nerwową obsługę gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Przemyśleć" :D
Zadałeś konkretne pytanie z konkretną propozycją, a teraz się zastanawiasz niby ? :D :D
Przezabawny zleceniodawca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NAPISAŁAM PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ NA ADRES E-MAILOWY, KTÓRY ZOSTAŁ PODANY. ZERO ODPOWIEDZI. NAPRAWDĘ MIAŁAM ZAMIAR POMÓC W KWESTII UGOTOWANIA I OBSŁUŻENIA GOŚCI. WIDZĘ JEDNAK, ŻE OGŁOSZENIODAWCA JEST NIEPOWAŻNYM CZŁOWIEKIEM. ŻYCZĘ CI, DROGI ZLECENIODAWCO, ABYŚ KIEDYŚ NA WŁASNEJ SKÓRZE ODCZUŁ, JAK TO JEST BYĆ TAK OLANYM... POWODZENIA ŻYCZĘ I MIŁEJ IMPREZY.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę Pani. Niniejszym oświadczam że nie jestem już Panią zainteresowany ze względu na Pani natarczywość. Wczoraj otrzymałem odpowiedź na maila i już od razu mam odpisywać. DZIEKUJE I DO WIDZENIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jednak dorobkiewicz i arogant z małą kaską co szuka jelenia. Wstyd prostaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze mnie wyzywa, co za kobieta a może jesteś zfrustrowanym trollem forumowym. Wyjdz z tego tematu i nie zasmiecaj forum zakompleksiony nastolatku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wsadź sobie te wyliczenia wiesz gdzie...... Nie widzisz, że to jest naprawdę niepoważna i upokarzająca propozycja. Wymagasz całodziennego gotowania i latania wokół twoich gości za 200 - 300 zł?!
Swoją drogą po tych komentarzach dodatkowych jeszcze bardziej czuję absmak.
Panisko za 10 groszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

A co upokarzającego jest w propozycji pracy? Znaczy kelnerki są upokarzane codziennie? I kucharki?
Bo nie rozumiem problemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie rozumiem co w tym upokarzającego? czy 300 zł to mało?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze dla tych co maja za duzo to malo, a dla niektorych np 1/4 zwyklej pensji... Eh ludzie ludzie. Kto chce problem znajdzie wszedzie. Jak ktos ma kase, to co z tego ze chce ulatwic sobie zycie dajac innemu czlowiekowi uczciwie zarobic troche grosza. A swoja droga to nigdy nawet na papierze nie dostalam 36zl/h...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za taka usługę firma kateringowa zgarnelaby 1000 pln
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak bym chciał firme cateringową to bym ją sobie znalazł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

do góry