Widok

Poszukiwana dobra klinika stomatologiczna i sprawdzona higienistka

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Ostatnio dostałam taki rachunek u dentysty, że ręce mi opadły i mimo tego, że było to tylko kilka ubytków to rachunek przynajmniej jak na moją kieszeń był powalający. Porównałam ceny z innymi klinikami ale wszędzie to samo. Zastanawiam się czy w mniejszych miejscowościach też to tak wygląda. Czytałam o tym jak się ochronić i utrzymać zęby w dobrym stanie i już kilka osób radziło mi znaleźć dobrą higienistkę. Czy korzystaliście z usług higienistki ale nie jednorazowo tylko tak na stałe. Podejrzewam, że koszt regularnych odwiedzin u higienistki np raz do roku lub 2 razy w roku będzie bardziej korzystny niż jednorazowe odwiedziny u stomatologa z kilkoma mniej lub bardziej poważnymi ubytkami. Czy znacie jakąś dobrą klinikę i sprawdzoną higienistkę która mogłaby nadzorować stan moich zębów. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio byłam na wizycie w Perfect Smile na Garnizonie i byłam bardzo zadowolona higienistka Pani Żaneta Norowska jak wyszłam z gabinetu to się czułam jakby ktoś mi wstawił nowe zęby ceny mają porównywalne z innymi klinikami obsługa bardzo miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam jak wracam do swojej rodzinnej miejscowości to wtedy leczę i czyszczę zęby u higienistki .Trójmiasto jednak nie jest tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam u niej wybielanie zębów efekt powalający .Było zrobione zdjęcie przed i po. Pierwszy raz czułam tak profesjonalne podejście. Poświęciła mi dużo czasu. Jak byłam ostatnio z bólem stopy u ortopedy to nawet nogi z buta nie kazał wyjąć niektórzy lekarze to tragedia. Nie wiem jak z resztą usług w tej klinice ale tą higienistkę mogę szczerze polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paradent blisko Garnizonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie polecam magic smile, zabiegi wykonuje nie wykfalifikowana pani ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre jest Gdańskie Centrum Stomatologiczne. Mają oddział w Gdańsku i Banino. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w dobie koronywir doliczaja dużo kasy za rekawiczk i 3 psiknięcia alkoholem /koszt to np 0,80 gr/ a doliczaja 100 -200 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj lista przyjmujących gabinetów i przynajmniej w tych pierwszych ochrona nie ogranicza się do rękawiczek i psiknięcia alkoholem. Można przeczytać na stronie www: https://www.kryspin-dent.pl/epidemia-covid-19/

Lista otwartych gabinetów stomatologicznych w Gdańsku, może komuś się przyda :)

1. Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-DENT
Partyzantów 9/1, 80-254 Gdańsk
Telefon: 58 58-58-672

--------------

2. Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-DENT
Kartuska 17, 80-103 Gdańsk
Telefon: 58 58-58-672

--------------

3. ENEL-med stomatologia, oddział grunwaldzka
aleja Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk
Telefon: 22 23 07 007

--------------

4. Smile clinic chmielewski & karczewska
Karola Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk
Telefon: 58 573 38 85

--------------

5. Prodent
Antoniego Słonimskiego 1/65, 80-280 Gdańsk
Telefon: +48 519 077 119

--------------

6. Pearldent gabinety stomatologiczne
Wodnika 44, 80-299 Gdańsk
Telefon: 695-112-577

--------------

7. Euro Dent centrum stomatologiczne
Kołobrzeska 39F, 80-393 Gdańsk
Telefon: 600909330

--------------

8. Gabinet stomatologiczny Renata Gogolewska
Startowa 30, 80-461 Gdańsk
Telefon: 587617938

--------------

9. Gabinety stomatologiczne "Dentus"
Startowa 1, 80-461 Gdańsk
Telefon: 508162433

--------------

10. Titanium Dental

Stefana Drzewieckiego 9/1, 80-464 Gdańsk
Telefon: +48 607 516 663

wpis: https://forum.trojmiasto.pl/Stomatolodzy-otwarci-w-Gdansku-podczas-epidemii-Koronawirusa-Kwiecien-t954507,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Kryspin Dent, w którym byłam i przechodziłam zabieg podczas trwania epidemii. Czułam się bardzo bezpiecznie, a jak wygląda zabieg, to można przeczytać na ich stronie internetowej, https://www.kryspin-dent.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Medicover Stomatologia w Gdańsku, są bardzo dobrze przygotowani w obecnej sytuacji i mają świetne higienistki: https://g.page/medicoverstomatologia-gdansk?share
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam bardzo gabinet Pearldent na Osowej w Gdańsku, ceny o wiele korzystniejsze niż w Centrum.
Korzystałem z zabiegu higienizacji u Pani Oli Antochowskiej- (znaleziona przez znanylekarz). Jestem zachwycony podejściem i całym przebiegiem wizyty. Korzystałem też z wizyty u chirurga- usunięcie 8. Szybko, sprawnie i bezboleśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba jedyny gabinet nie kryjący się z tym co wchodzi w skład zabiegu podczas COVID-19 jest Kryspin Dent przy Kartuskiej i Partyzantów, bo wszystko opisują na stronie internetowej. I mi się takie podejście podoba, bez ściemy. Czarno na białym. Wystarczy wejść i sprawdzić jak to wygląda https://www.kryspin-dent.pl/epidemia-covid-19/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amber beauty -ul Mysliwska 17A, dobrzy fachowcy i sterylne warunki-maja lampe wirusobojcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry