Widok

Poszukiwana osoba do sprzatania domu

Szukam kogoś do posprzatania domu (150m2). Proszę o kontakt. Zlecenia raz na dwa tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też bym chętnie skorzystał, jak by znalazła się taka osoba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam moja koleżanka zajmuje się sprzątaniem domów dom duży 150-250m2 bierze 300zl (4-5godzin) dom mały 100-150m2 bierze 200zl (3-3,5h) podać Państwu namiary (ma wolne terminy)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja koleżanka zatrudnia Panią, która za dom ok. 200 m2 bierze 100 zł, ale sprzątanie zajmuje jej zdecydowanie krócej niż Twojej koleżance.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie jest możliwe wysprzątanie takiego domu w tak krótkim czasie. Jedynie pewnie odkurzenie, pochlapanie toalet domestosem i spłukanie, lekkie przetarcie zlewów i szybkie zmycie podłóg. Normalne sprzątnięcie kuchni, przetarcie kafelek, domycie zlewy, blatów, przetarcie szafek, doszorowanie podłogi to już ok40 min.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani wykonuje jakieś tam/niektore prace domowe, moja koleżanka jest zadowolona. Gdyby potrzebowała więcej pomocy to by jej zapłaciła więcej za dłuższą pracę. Jedyne dlaczego napisalam o tej Pani, bo u niej stawka godzinowa to ok. 40 zł/ h. Pani z jednego z pierwszych postów proponowała kogoś za ok. 60 zł/h. I to jedyny wniosek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z takim cennikiem to się nie dziwię, że ma wolne terminy. Gdyby miała taką stawkę godzinową na etacie, zarabialaby ponad 10 tys. na rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
No jasne. Najlepiej zadarmo robić i dać sie jakimś leszczom wyzyskiwać. Bardzo dobrze ze ma stawki. Jak ktos jest leniwy to niech płaci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile wg Ciebie jest warte takie sprzatanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem ciekawa czemu dostałam tyle minusów, może ktoś mi wyjaśni? :) Jeszcze doprecyzuję, że sprzątanie za 100 zł zajmuje tej Pani jakieś 2-3 h. Pewnie nie jest w stanie posprzątać wszystkiego w tak dużym domu, ale to już kwestia indywidualnych ustaleń co komu potrzebne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
W 2h ona nie jest w stanie umyć okien w takiej chacie porządnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mycie okien nie wchodzi w zakres jej usług. Tak jak pisałam wszystko zależy od ustaleń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No jak ile? Warte jest tyle co wszystko inne. Czyli tyle ile ktos za nie zaplaci. Tyle ze od jakiegos czasu sie troche pozmienialo i stawki powinny byc na czasie zeby sie ktos tym zainteresowal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry