Widok

Poszukuję znajomej Halinka Kurzawa ul.: Żródlana Gdynia Orłowo

Nazywam się Marcin, kilka lat temu byłem w Sanatorium PROMIEŃ z mamą
tam zapoznałem wspaniałe małżeństwo w tym panią Halinkę.
Nasza znajomość trwała,do tej chwili kiedy musieliśmy wyjechać już z sanatorium. Pisałem listy,ale nie miałem odzewu.

Następnie złożyłem dokumenty do NFZ ws. kolejnego sanatorium,otrzymałem Sopot MSWiA Helios w dniach od 6sierpień...
Bardzo sie ucieszyłem,bo mogłem pojechać też pociągiem do Gdyni,a przy okazji odnalezć,moją znajomą.Pojechałem z mamą pociągiem, przeszliśmy kawał drogi na pieszo.
Byłem w centrum tego miasta i tej dzielnicy, podszedłem do kiosku Ruchu, zapytałem się,o tą ulicę a ta pani mi powiedziała że takiej ulicy nie ma??? Jest ale ulica Zródło Maryii?? Zmartwiłem się. Poddałem się i zawróciłem się z mama z powrotem na PKP.

Jeśli ktoś czyta tą wiadomość, i wie co dzieje się z panią Halinką,czy żyje to proszę o pilny kontakt telefoniczny: 665783713 Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Marcinie, z Pana korespondencji wynika, iż pytał Pan nie w tym kiosku co trzeba, albo nie tą Panią, która zna Gdynię.
Ul. Żródlana znajduje się w Gdyni Orłowie. Jest to pierwsza boczna ulica (w prawo, idąc w kierunku Sopotu) od ul. Wrocławskiej.
Pozdrawiam Pana.
P.S. Panie Marcinie, zbyt pochopnie i za wcześnie Pan się zmartwił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry