Widok

Potrącenie na Rolniczej

Z profilu na fb osp banino: "Wyjazd 114/2020
Dnia 29.12.2020 o godzinie 16:13 zostaliśmy zadysponowani 2 zastępami SLRt 449G91 GBA 449G92 do potrącenia 3 osób (2dzieci,1dorosły) na ulicy Rolniczej w Baninie . W skutek zdarzenia jedno dziecko oraz osoba dorosła zostały zabrane do .
Z informacji Policji wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. "

Kiedy gmina zacznie budować chodniki w Baninie? Kiedy przestanie wykładać drogi yombami. Cztery tomy to zdecydowanie za wąsko.

Kolejna rzecz: kierowcy. muszą zap..ć nawet jak ograniczenie do 30km/h jest.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Straszne dobrze ze się nikomu nic nie stało napewno nie miało to wpływu że szli po złej stronie ulicy bez odblasków prawie środkiem drogi mijałem ich 5 min wcześniej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6


Ty urwo "strasznie dobrze " to bedziesz miał jak bedziesz wyprzedzał jak zwykle i bedziesz po złej stronie drogi i przywalisz w kogos na czołówke, mam nadzieje ze nie bedzie co rozcinać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Trzeba bardzo uważać na tej drodze.Ja zawsze się zatrzymuje i czekam aż pieszy przejdzie ale fakt faktem ze ludzie chodzą bez odblaskow i naprawde ich nie widac.Kiedys zwróciłam uwagę jednemu to jeszcze opi...dol dostałam ze jakim prawem zwracam uwagę
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdrowy rozsądek podpowiada co innego ale pieszy miał rację: zobowiązany jest do noszenia odblasków poza terenem zabudowanym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest możliwe na tym świecie ja ty czy ktokolwiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co 50 metrów zwalniający próg i będą jeździć wolniej, lub zrobić wszędzie skrzyżowania równorzędne (wyłożyć płytami na 20 m2 dojazdy). Bo naprawdę ludzie nie jeżdżą tam 30km/h. Zwłaszcza w miejscu gdzie zdarzył się wypadek-->ostatni leżący policjant i rura w stronę Biedronki to samo. Musi ktoś zginąć żeby włączyło się myślenie? Poza tym brakuje chodnika, a 4 płyty to za wąsko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A pomiedzy garbami utworzą się piękne i głębokie kałuże i tym sposobem wrócimy do punktu wyjścia. Odtworzony zostanie poprzedni stan drogi tyle że w betonie i za grube miliony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chodniki i latarnie, cała reszta to pudrowanie kupy: zawsze znajdzie się młodociany troglodyta pędzący na złamanie karku przez progi zwalniające i skrzyżowania równorzędne. Przykłady liczne na Pszennej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie tylko na Pszennej, ostatnie rajdy na czerwonym kładzie, wyprzedzanie na przejściu wyniesionym na Borowieckiej, zaraz skrzyzowanie z regułą prawej strony d**il dalej wali lewym jakby ktoś wyjechał z pierwszeństwem to czołówka, popisów tego gnoma było co nie miara, wszèdzie kamery i co i nic bo mieszka na przeciwko biedry za sygnalizacją w tym burdlu a obok były lub cały czas policmajster żukowski i cicho sza .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

w końcu musiało do tego dojść, mimo że postawili tam latarnie to i tak ludzie mają swoje bezpieczeństwo głęboko w d...e, wystarczą odblaski i będzie widoczny ale nie bo on jest pieszym i wszyscy muszą go widzieć, a poza tym to też jest wina kierowców bo mimo widząc pieszych i samochód jadący z naprzeciwka to MUSZĄ ominąć pieszych nie ustępując pierwszeństwa dla pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka, kto wie może i tak było w tym przypadku, zorientował się że nie zdąży i zjechał ostro na bok potrącając pieszych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1


Co trojmiejskie łachy juz cisnienia nie ma od nowego roku bedziemy rozmawiac w sadzie zgodnie z waszyn regulaminem, zapłacicie na dzieci to sie wyprostujecie a podlasiacy pojadą do dom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dużo kierowców traktuje nasze wiejskie drogi jak ekspresówki. Chodniki z wysokim krawężnikiem to jedyny straszak na królów szos. Nie raz zostałam uderzona lusterkiem w łokieć bo ciężko zwolnić i zaczekać. Pobocza niby dla pieszych a wykorzystywane przez auta. Piesi bez odblasków. Nadmierna prędkość. Co się z Wami ludzie dzieje? Zapatrzeni we własne nosy. Zero szacunku do drugiego człowieka. Przykre
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda, moje dziecko zostało uderzone lusterkiem i kierowca nie zatrzymał się... To było w biały dzień i szedł poboczem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może trzeba zrobić chodniki jak po drugiej stronie Banina A nie kłaść asfalt do lasu przecież po tej stronie nie ma żadnych inwestycji i trzeba tego żądać od gminy A nie mieć pretensje że ktoś chodzi A inny jeździ A inny jest głupi i nie dba o swoje bezpieczeństwo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żądać... tak.. hm... żądam juz 16 rok z rzędu o oświetlenie na mojej ulicy... ciemno wciąż... tyle z moich "żądam od ciebie gmino "
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie przypadki niestety widzę na porządku dziennym.
Najgorsze jest to, że jak się zatrzymam bo mojej stronie idzie pieszy to prowadzący samochód jadący z naprzeciwka patrzy się na mnie jak na i**otę. No bo przecież on dla mnie specjalnie zjechał z jumby na pobocze abym się mógł przecisnąć pomiędzy nim a pieszym.
Jakby tego było mało facet za mną zaczął na mnie trąbić. Dopiero jak zobaczył pieszego to machnął ręką, że niby sorry bo nie widział pieszego.
Brak słów na ten głupi pośpiech kierowców.
Proponuję przejażdżkę 30km/h całą Pszenną od początku do końca. Tak dla relaksu, zobaczycie, że jest przyjemniej i tak bardzo auto nie wali jak się w dziury wpada. Mało tego powoli udaje sie je ominąć.
Szczęśliwego Nowego Roku i Pamiętajcie Noga z Gazu dla naszych dzieci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżdżę ul.Pszenną i ul.Rolniczą max 40km/h i zdążają się tacy co mnie wyprzedzają :-D ja nie mam zamiaru siedzieć za potrącenie ale to nie jest argument dla zasuwajacych tam z 80km/h... Inna kwestia jak trąbie na pieszych idących prawą stroną jezdni by wiedzieli że jadę i miny tych d**ili wracających z Anglii (u nas chodzi się lewą stroną). Szczęśliwego Nowego Roku :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
To może jednak zaangażować kilka innych osób A nie tak w pojedynkę? Najlepiej powiedzieć nie da się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
12 gospodarstw domowych na mojej ulicy czyli wszyscy mieszkańcy walczą o oświetlenie od 16 lat. Są priorytety jak parki rozrywki
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Drewutnia/Altana/Domek narzędziowy (33 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał kontakt z Powiatowym inspektoratem Nadzoru budowlanego w sprawie zgłoszenia...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry