Widok

Potrzebuję rady !

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Mieszkam na Siedlcach i dziś miedzy godziną 14 a 15 wystąpiło krótkie przepięcie. Światło zgasło i zapaliło sie po sekundzie. Niestety mój komputer już nie odżył. Do Energi nie mogę się dodzwonić ( komunikat ze mają uszkodzoną linie). W związku z tym mam pytanie czy ktoś kiedyś spotkał sie z podobną sytuacją, i czy mam szanse wyegzekwowania kosztów naprawy komputera? Czy też przez tą nieudolną firme jestem skazany na bezsensowną strate pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszta naprawy bedziesz musial jednak pokryc sam...zanik pradu zazwyczaj nastepuje nie z winy zakładu energetycznego...a jeżeli nawet to egzekucja kosztów naprawy bedzie trwac barddzzoooo długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba bylo zalozyc listwe antyprzepieciowa i nie biadolic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam listwe i w takim przypadku niestety mi ona nie pomogla, zasilacz i tak padl.
Nie byl to na szczescie duzy wydatek, wiec do Energi nie wystepowalismy z prosba o zwrot kosztow, ale jeden z moich znajomych otrzymal zwrot po napisaniu pisma z zalaczona faktura za naprawe.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

Synteza (6 odpowiedzi)

Z inwestycji położonej przy ul. Szarej na Siedlcach szybko dostać będzie się można ścisłego...

do góry