Widok

Potwierdzam!

Widzę że znalazł się ktoś odważny. Potwierdzam opinię, że co roku zmienia się kadra - coś musi być nie tak. Po drugie, przedszkole jest bardzo drogie. Płacąc tyle pieniędzy spodziewałam się czegoś lepszego. Moja córka od tego roku nie uczęszcza już do tego przedszkola, zresztą i tak bym ją wypisała. Za takie pieniądze można znaleźć lepsze przedszkole.
Moja ocena
opieka: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zdumienie

Czytając opinię Pani, otwieram szeroko oczy bowiem nie znajduję w niej niczego co można by nazwać oceną merytoryczną.Widzę natomiast wielką niechęć! Pani opinia nie pomogłaby mi podjąć decyzję czy posłać dziecko do tego przedszkola. Płacę więc wymagam, nie jest dla mnie argumentem,bo uważam,że najpierw rozsądny człowiek dokonuje analizy merytorycznej przedszkola,ocenia personel,atmosferę panującą, a potem kiedy analiza jest pozytywna, decyduje czy go stać na czesne.
Mam nadzieję,że dokonała Pani takiego świadomego wyboru.
Argument o zwalnianych pracownikach,raczej cieszy mnie, bo przedszkole to nie miejsce na dawanie, widocznie mniej przydatnym pracownikom, tzw.drugiej szansy. Zbyt duża odpowiedzialność leży na barkach prowadzącego i troska ,przede wszystkim o dobro dziecka.
Do tego przedszkola uczęszcza mój wnuk.Trafił tam gdy miał niespełna 3 latka.Jest świetnie przygotowanym do zerówki chłopcem,który chodzi chętnie i tęskni za przedszkolem,kiedy są wakacje. Kategorycznie zaprzeczam Pani insynuacjom.Zaangażowanie personelu, na czele z Dyrektorem uważam za WZORCOWE!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam,Pani ktòra tak krytykuje to przedszkole chyba jest jedyna z takim zdaniem o tym przedszkolu.Jestem ojcem,skrupulatnym,długo sięzastanawiam zanim coś zdrobię,sprawdzam. Córka od dwóch lat w tym przedszkolu,zapewniam! !Zcałąodpowiedzialnością,to najlepsze,najbardziej kompetentne i bezpieczne przedszkole w Trójmieście,europejska jakość!!!!Pełna profeska!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Winszuje...

Czytam i nie dowierzam! Jako ojciec dziecka uczęszczającego do tego przedszkola prawie od początku jego istnienia ubolewam, że nie mieliśmy przyjemności się poznać? Takie epizody, o których się dowiaduje z Pani opinii to chyba mają miejsca w każdej rozwijającej się placówce. Gdyby Dyrekcja nie wprowadzałaby zmian kategorii, o których się tu wspomina, to prawdę rzecz ujmując bym był zaniepokojony. Być może i pokusiłbym się o interpretacje, że proces współkształtowania mojego dziecka uzupełniam Ludźmi mającymi zamknięty umysł, którzy nigdy nie wkroczyli na drogę poznania, nie dotarli do poziomów świadomości pozwalających z pokorom przepracować zranień swojego ego? Podążając za procesem dziecka w poszukiwaniu najefektywniejszego modelu działania całej organizacji i stale utrzymując wartości dziecka w centrum, nie rodzica, czy wychowawcy, wręcz cieszy mnie taka konsekwencja i brak zgody na kompromis. Cóż niektórzy mają w zwyczaju wtargnąć na drogę i myśleć ze wszyscy postępują tak jak oni. Autorytety kolokwialnie mają w zwyczaju nazywać to mierzeniem Innych swoją miarą, Zatem starając się być daleko od oceny, co emocjonalnie reagując na taką wypowiedz jest dość proste, bardziej chylę się ku współczuciu o dziwo. Pozostaję tylko zapytać w afekcie, czy to nie Ja to pisałam, tylko ktoś zgoła jeszcze nieodkryty we mnie? Większą rangom dla mnie raczej byłoby gdyby ta opinia niosła informacje, jakie przedszkole przypasował do Pani siatki rzeczywistości, które ostatecznie do Pani pasuje? To byłoby wartościowe dla mnie i podejrzewam dla innych czytających również, mógłby poszerzyć swój pogląd na to, jakie placówki stawiają, na jakie wartości. Z góry przepraszam z swój nie pretensjonalny ton swojej wypowiedzi, który w swej intencji miał na celu wywołania u czytelnika refleksji, co do procesu podejmowania jakichś konkretnych decyzji bez weryfikowania rzeczywistości. Polecam serdecznie takie właśnie podejście, w końcu gra tu idzie o to abym to ja, co dla mnie, rodzica najwygodniejsze, raczej, co dla mojego dziecka najwłaściwsze. Zatem czy nie zasługują One na to aby odpowiedzieć sobie na tak stawiane pytanie. Z kim warto dla nich zawrzeć przymierze, aby były w życiu przynajmniej szczęśliwsze niż my. Dziękuję.

Minusem przedszkola Przymierze z Dzieckiem jest fakt braku miejsc postojowych przy samym budynku, ale tyle to ja już poświęcę spaceru nie dla dobra dziecka tylko dla dobra swojego ciała i ducha. Pozdrawiam i życzę wytrwałości wszystkim Rodzicom w wychowywaniu i Dyrekcji PzD w ich godnym wspieraniu. Odchodząc z dzieckiem do szkoły pozostaje w nadziei ze każdy ośrodek kształcenia, do jakiego trafi przemówi do niego przez Serce tak jak miało to miejsce w tym przedszkolu. Polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry