Widok

Powidoki

Powidoki Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Powidoki.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

film niestety nudny

Choć trudno oczekiwać, by film smutny był jakoś bardzo ekscytujący, to ten film jest naprawdę nudny... I oprócz Lindy to kiepska gra aktorska męczy przez cały seans... Raczej nie polecam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 21

a Wajda pokazał?

A Wajda pokazał jak bohater 'niezłomny" bił swoją żonę szczudłem? jak miał wyrzuty sumienia, że jadł racje żywnościowe swojej rosyjskiej żony podczas okupacji ? jak zrobił wszystko by żona nie miała posady na nowo powstałej ASP w Łodzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniały film.

Wszyscy znajomi są zachwyceni muszę na niego pójść.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Filmy

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Dzień objawienia (18 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

do góry