Widok
nie polecam chociaż lubię ambitne kino
Pomimo dobrego aktorstwa Lindy film jest nudny, bezbarwny może dla samego Wajdy było to znużenie się w czasach swojej młodości i może dla jego rówieśników ten film cos będzie znaczył -ale patrząc na bardzo ciekawą historię rodziny Strzemińskich aż dziwne że wyszło z tego coś marnego. Zgadzam się że panna Zamachowska powinna sobie podarować aktorstwo pomimo dobrych genów ..ale może poprzeczka za wysoko bo to mistrz