Widok

Powidoki

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Powidoki.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powidoki

Opinie do filmu: Powidoki.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie polecam chociaż lubię ambitne kino

Pomimo dobrego aktorstwa Lindy film jest nudny, bezbarwny może dla samego Wajdy było to znużenie się w czasach swojej młodości i może dla jego rówieśników ten film cos będzie znaczył -ale patrząc na bardzo ciekawą historię rodziny Strzemińskich aż dziwne że wyszło z tego coś marnego. Zgadzam się że panna Zamachowska powinna sobie podarować aktorstwo pomimo dobrych genów ..ale może poprzeczka za wysoko bo to mistrz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Memento zza grobu

"Obejrzyjcie ku przestrodze". Jak szybko wszyscy zapomnieli, że tak było, a upłynęło tylko 25 lat. Wszyscy powinni to obejrzeć. Tak było naprawdę! Ja to pamiętam. Prawdziwe obrazki. Dziękujmy Wajdzie że zostawił nam taki testament. Nie zapomnijcie o tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kutz i Wajda

przyKutznął i się sWajdał
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powidoki

Opinie do filmu: Powidoki.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry