Widok

Powiekszanie ust

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Hej, ja mam takie pytanie, ponieważ od niedawna jestem mieszkanką Trójmiasta. Szukam jakiegoś dobrego gabinetu medycyny estteycznej i sprawdzonego lekarza. Kogo polecacie ? Zależy mi, zeby w danym gabinecie było powiększanie ust kwasem Restylane Kysse, z którym mam już doswiadczenie ( wcześniej mieszkałam w warszawie i tutaj raz do roku mialam taki zabieg) A jak wygląda tutaj ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak oceniasz efekty w poprzednim powiekszaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam wolę moje wąskie usteczka. Nie widzę siebie z większymi wargami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak efekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja powiększałam swoje usta dwa razy w przeciągu roku. Zrobiłam to w klinice medycyny estetycznej Pokojska, poleciła mi koleżanka, która jest bardziej lotna we wszystkich takich tematach urodowych ;) Bardzo mi się podoba efekt i myślę, że za jakiś czas wybiorę się ponownie, wszystko wyglądało bardzo subtelnie, nie miałam karpika, a tego się najbardziej obawiałam. Zostawię Ci link do strony, może akurat ci się spodoba.
https://pokojska.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klinika godna zaufania to w Gdańsku Wrzeszczu K2Medical. Mi usta robiła dr Sirocka, bardzo naturalny efekt wyszedł, jak siostra zobaczyła to też odrazu poszla:) http://www.k2medical.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Skłodowskiej robia z tego co pamiętam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Perfect Look Clinic w Gdańsku albo w Rumii, powiększają usta metodą HialuronPen, która nie używa igły. Ja jestem bardzo zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj link do nich perfectlook.clinic/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sezon na glonojady czas zacząć ,potem rzęsy,doczepy i obowiazkowo brak brwi namalowane markerem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkasz na przymorzu, tak? Na Aniołkach robia kwas hialuronowy z tego co pamiętam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uwazaj na New Estetica we wrzreszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś bywa w okolicach Wrocka to polecam powiększanie ust w klinice Unident Union. Rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Delikatna korekta http://irf.edu.pl/profesjonalne-powiekszanie-ust/ dobry efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry