Widok

Powiększenie biustu.

Polecam! Jestem 4 miesiące po zabiegu, wszystko wygląda bardzo naturalnie, blizny są bardzo małe. Idealnie dobrany rozmiar. Miałam obawy co do za dużego rozmiaru ustalonego przed zabiegiem, a teraz jestem wdzięczna, że nie posłuchałam siebie, a właśnie Dr Kondej. Pani Krystyna (prawa ręka Pani Doktor) uprzejma, miła, zawsze pod telefonem, wszystko szczegółowo wytłumaczy w razie wątpliwości. Gdybym miała decydować się jeszcze raz - w 100% u Dr Kondej i w 100% nie żałuję decyzji.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paulinko, zdecydowałam się na operacje piersi, jestem na etapie wyboru najlepszego chirurga. Moglabym otrzymac od Ciebie więcej informacji na temat zabiegu u dr Kondej?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam sporo negatywnych opinii o operacjach biustu w Trójmieście stwierdziłam, że niekoniecznie chce żeby ktokolwiek ze znajomych wiedział o operacji i wybrałam klinikę na Słowacji https://operacje-plastyczne-slowacja.pl Mi spasowali bardzo, trochę się bałam o język, że nie będę wiedziała co odpowiedzieć - ale była tłumaczka :) Jestem po operacji 2 miesiąc piersi są idealne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam tego lekarza, ale mysle, ze wynik operacji to w duzej mierze rowniez kwestia implantów... poczytajcie sobie na przyklad o marce Mentor- najnizszy odsetek powiklan, duzy wybor miseczek- rozmiarow, ksztaltow, mozliwosc swobodnej diagnostyki pod katem raka piersi po operacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry