Widok

Powinniście zmienić nazwę na trójmiasto kropka cenzura

to co wyrabia się ostatnio na tym portalu przerasta popisy komunistów w latach 1945-1989 , że zacytuję Orwella - "Jeśli wolność w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mała Sycylia, nazwa do czegoś zobowiązuje, więc działa prawo omerty.
Naiwni, myślą, że da się długo funkcjonować w państwie na opak. Już jedna ofiara tego państewka z dykty padła na Finale WOŚP.
30 lat treningu + 45 wcześniejszego, robi swoje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja tam się w ich układy nie wtrącam. Trochę szkoda dziennikarza. Ocieplił chłopina wizerunek pani prezydent i odciągnął uwagę od układu gdańskiego. Powinien premię dostać, ale ludzie widać nerwowi. Co prawda wódka w Wielkim Poście, to tak... nooo.. tak trochę nie bardzo w polskich kręgach kulturowo-cywilizacyjnych. Ale nie rzucam kamieniem, bo sam wczoraj dwa kieliszki miodu strzeliłem przed snem. Ludzka rzecz w każdym razie. Na prawicy nie garują? Bez porównania....

https://www.youtube.com/watch?v=YNXsrEFHajc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jestem zwolennikiem totalnej opozycji, o nowej Pani prezydent mam zdanie że jest z braku laku
Jednak nie widzę nic złego w tym że dorosła osoba kupuje w markecie alkohol
nie jest to dla mnie ani bulwersujące ani ciekawe
Pani ma ochronę przydzieloną z wiadomych względów a że została nagrana podczas zakupów spożywczych
które samą niosła?....co by było gdyby kupowała podpaski albo prezerwatywy ? też stoją na półce
Prowokacja żadna, może to był nieudolny chwyt marketingowy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tej władzy warto wiedzieć więcej:

https://wpolityce.pl/polityka/432949-wyszkowski-nie-dziwi-mnie-ze-tusk-mianowal-kerskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ten dziennikarz sam odchodzi. Nie interesuję się takim głupotami, to też nie wiedziałem. Szkoda tylko, że z colą, bo w biedronce sa całkiem dobre śledzie i ogórki. Sok pomidorowy ten najańszy jest kiepski, nie wiem, czy mają takie nie z koncentratu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To już nie trójmiasto, to jest od tego roku trollmiasto pe el, a do tego jeszcze z cenzurą
nic dziwnego że dziennikarze im uciekają
nie wiadomo kto i czym następnym razem popadnie
typowe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lowco kaszanki, te 83% to kretyni?
Gdanska inteligencje stanowi wasza chołota z plebsu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
wdr : jeżeli komuś się mylą i mieszają wolność dla własnych poglądów z pomowieniami i kłamstwem, to niech się nie dziwi że nie pozostanie to bez redakcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Błąd : winno być " bez reakcji "
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

> A ten dziennikarz sam odchodzi.

Tak, tak.... oczywiście. Sam. Po dziesięciu latach pracy stwierdził, ze pora się teraz rozwijać w reżimowych mediach.

Danie przez trojmiasto.pl możliwości zdecydowania Naskrętowi samemu o odejściu swiadczy o klasie właściciela portalu.
Co do zakończenia współpracy sprawa jest jasna i decyzja jest ze wszech miar prawidłowa.
Nie może być przyzwolenia na takie zachowania. To niczym się nie różni od paserstwa.
Śmierć Prezydenta Adamowicza była wynikiem zaszczucia ze strony PiS i reżimowych mediów.
To co zrobił Naskret to właśnie element zaszczuwania. Zresztą ochoczo za chwilę podchwycony przez towarzysza Brudzinskiego

Teraz ten dziennikarz będzie mógł rozwijać się pobierając nauki od Sitka, Ziemkiewicza, Semki czy Wolskiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

No ja czytałem, że już jak to publikował to był w okresie wypowiedzenia i to na własną prośbę. Nie chce mi się nawet potwierdzać, bo tu w ogóle nie ma żadnej afery. Chyba że za skandal uznamy zanik starosłowiańskiej sztuki zakąszania na rzecz zapijania jankeską colą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz jakieś dowody na "układ Gdańsk"? I nie mówię tu o własnym blogu, jak robi łowca. Zresztą słowa łowcy też nie są dla mnie potwierdzeniem postawionej tezy. Nawet jakby taki układ istniał, to co wy myślicie? Każdy następny prezydent albo sam się w taki układ wpasuje, albo jego wpasują...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie jest sztywny termin prawny. Nie jest tak, że od tego momentu już jest układ, a do tego jeszcze nie. Jest raport ABW o Gdańsku, a Sieci to w ogóle sr*czki dostało. Są więc artykuły, są na YT rozmowy dziennikarzy, w których padają coraz ciekawsze konkrety. Po tym, jak Braun zrobił tu mały Blitzkirieg i całkiem fajną kampanię negatywną, to dziennikarze Sieci nagle otworzyli szafę i okazało się, że mają materiałów na pierdylion artykułów. Ja się trochę tymi panami brzydzę, bo to jest podobnie jak z roszczeniami majątkowymi naszych serdecznych sojuszników. Jest kilku gości, co o tym trąbą od lat. W najlepszym razie robiono z nich ruskich agentów i antysemitów, a w najgorzym to już wolę nie wiedzieć co. A teraz, jak sprawy nie da się już zamieść pod dywan, to Sieci czy inne doRzeczy nagle się licytują na radykalizm, który przeradza się niekiedy w moczarowski antysemityzm (vide Ziemkiewicz i jego parchy). Bo przecież to oni muszą być na czele prawicowej kontrrewolucji, a nie jakieś przybłędy w stylu Grzegorza Brauna, czy np. chłopaków z kanału Media Narodowe albo Polskie Sprawy. Łowca to właśnie w tych klimatach (Sieci, niezależna, TVP Info) siedzi i dlatego przypadkiem zaczął całkiem z sensem pisać o Gdańsku. A przyczyna tego jest prosta. Jest nią Braun i jego 12%. Włamał się łomem do przestrzeni publicznej i duopol poczuł się zagrożony. Muszą zabrać się za tematy dotychczas nie ruszane, bo ciężko to już teraz ukryć. A tak naprawdę gra toczy się o to, czy reklamy spółek skarbu państwa dostanie Lis czy Karnowscy, Michnik czy Sakiewicz. Nie jest t oczywiście zupełnie bez znaczenia, bo prawda obiektywna istnieje, a nie leży gdzieś po środku. Ale jak to mówił Geralt: jak mam wybierać między większym złem a mniejszym, to wolę nie wybierać wcale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven

Ci ludzie są albo kompletnymi ignorantami albo cynicznymi kłamcami i łajdakami.
Wiadomo z socjologii, nauki o systemach czy z informatyki, żę społeczność to pewna struktura relacji międzyludzkich. I ta struktura albo jest na etapie tworzenia się, albo na etapie utrwalania się, albo na etapie rozpadu. Taką strukturę określa się mianem układu czy systemu. W przypadku socjologii szczególnie dużo mówi się o ukladach nieformalnych, patologicznych i kryminalnych. A Pomorskie, a szczególnie Gdańsk jest oplecione siecią takich małych ukladów połączonych w jeden większy zwany Małą Sycylią. Wiedza banalna, nietrudna do zdobycia, ale postkomuna widzi tylko jedno wyjście - zaprzeczać i iść w zaparte.

A ty nadal wierzysz we wmówioną chorobę czyli pałkę antysemityzmu ? Pora się wyleczyć. Poczytaj o "nowej polskiej szkole badania Zagłady" i przyjrzyj się szczegółom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tego to się nie da wyjaśnić w kilku zdaniach. Są potężne naciski, by jakąkolwiek krytykę państwa Izrael uznać za antysemityzm. Z jednej strony bzdura, a z drugiej w to mi graj. Bo jest pokusa, by zdelegalizować gazetę wyborczą. Bo gazeta wyborcza została uratowana sporym zastrzykiem gotówki Georga Sorosa. Zaś George Soros, nota bene Żyd, jest przez Izrael uznany za śmiertelnego wroga i persona non grata. Skoro zatem dobroczyńca wyborczej jest wrogiem państwa Izrael, to zarówno on, jak i finansowana przez niego gazeta są, zgodnie z nowymi definicjami, antysemickie. No tak się kończą te głupoty. Nie ogarniesz tego. Tak naprawdę to są sprawy bardzo proste, ale to by trzeba na gruncie religijnym już wyjaśniać. Bo wraz z przyjściem Jezusa temu plemieniu naprawdę system się zawiesił. Żadnych nowych proroków i świątynie zburzono.. Dryfują bez sensu a to kult złotego cielca wyznając, a to kabałę wymyślając, a to Talmud sobie układając zgodnie z którym ja mam rację, ty masz rację i te trolle też mają rację a jak ktoś twierdzi, że wszyscy nie mogą mieć racjii, to tez ma rację.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ogladam kody kreskowe i z eskimoskie z 729 nie hu hu
posiwcilam sie nawet i polska pilarke kupilam, nie amerykanska, nie chinska, nie niemiecka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polska Lechicka Slowianska Piastow Jagiellonow Radziwiłłow
nigdy przenigdy nie bedzie to zydowskie polin i niech kazdy judalski ..syn wynosi do domu swego judowego
Niech zyja Palestynczycy..dzielny narod pod okupacja zmijowego plemienia
Daż Bog Polsce i Polakom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bravo Iza, ależ ty jesteś cool ! Jaka oświecona i odważna. Wyrzuć to z siebie, napisz więcej co cię boli. Nie bój się, jesteśmy z tobą. Boska Izo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co ją jeszcze boli? Pytanie co jej nie boli?
Sfrustrowana starsza kobieta, którą porzucił mąż, potem inni faceci, nawet swary pijaczyna, którego wymiociny sprzątała. Została sama z kiepską pracą i ciągłą walką od 1 do 1.
Założę się, że to gorliwa chrześcijanka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

No na pewno bardziej się powinniśmy otworzyć na wschód. Oglądam filmy z podróży po Białorusi i jestem wkurzony, że nasze rządy od lat błagają Amerykanów o zniesienie wiz, a nikt nic nie robi żeby na Białoruś można było turystycznie bez wizy pojechać. Po tych filmach widzę, że jest dużo stereotypów krzywdzących. Miasta piękne mają, sterylnie czyste, zupełnie bezpieczne i tanio wszystko jak barszcz. Widać tą komunistyczną architekturę, ale to jest nawet ciekawe. Do tego przemysł swój zachowali i rozwijają się wyraźnie, skoro słynna gra World of tanks jest białoruska właśnie. Nigdy już nie poprę żadnego Majdanu, czy kolorowej rewolucji. CIA z sojusznikiem podpalają i destabilizują świat, a potem zostaje takie coś, jak na Ukrainie. Bieda, choroby zakaźne i banderowcy.

https://youtu.be/Gf8nu6xsiBU
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie się na Białorusi bardzo podobało. Dość powiedzieć, że tam własnie piłem ostatnie w moim życiu niepasteryzowane piwo kupione z marszu w sklepie. Chociaż ceny mają z kosmosu. I infrastruktura mocno słabiutka. No i żołądek trzeba mieć koński - komiśniak, kiszona kapusta, ociekające tłuszczem pierogi i morze wódki. Dobrej, pszenicznej, uczciwie warzonej, ale morze.
A jako ciekawostkę powiem, że na swoje ruble mówią zające, od wizerunku zwierzaka na jednorublówce. A i kiedyś zrobili sobie taki numer, że umówili się, że jeden zając to 10 zajęcy. Zamiast zmienić walutę po prostu ją w głowach przekalkulowali. Miejscowi dają sobie radę spoko, ale obcemu przeliczyć 100 dolarów na zające w ilości 10 razy mniejszej niż na nominale i uwierzyć, że to nie przekręt - ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven
Też uważam, że Białoruś i Białorusinów trzeba traktować bardziej elastycznie i w sposób bardziej uprzywilejowany.

Ale co do kwestii strategicznych to zalecam ostrożność, bo to skomplikowana gra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli skomplikowana to tylko ty stary łowco pasztetowej możesz nam to wyjaśnić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

raven
Oczywiście, że głupoty nigdy nie ogarniesz, ona jest bezdenna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Istna komedia
https://youtu.be/SSNI2x61Q9Y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za chwilę sprawdzę stan cenzury, umieszczając nowy wątek zatytułowany "Jak powstała sekta LGBT".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A sprawdziłeś już jak się kształtują ceny pasztetowej w tygodniu 11?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Hydepark

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

do góry