Odpowiadasz na:

Pozdrowuchy

Dla mansonowatego Mansona, Szurki, Kropy, Stwora, Hobego i K&K.
I dla Ani z zielonego wzgorza.
Siedze sobie w Malezji od dluzszego czasu bardzo powaznie dumajac nad tym, czy sie tu... rozwiń

Dla mansonowatego Mansona, Szurki, Kropy, Stwora, Hobego i K&K.
I dla Ani z zielonego wzgorza.
Siedze sobie w Malezji od dluzszego czasu bardzo powaznie dumajac nad tym, czy sie tu nie osiedlic na pare lat.
Kiedys myslalem ze Polki sa najpiekniejsze na swiecie.
Mylilem sie.
Odkrylem taka jedna mieszanke tajki, chinki i malezyjki - cudo.
Cudowne cudo.
Moglbym zamiesci jej foto, ale kilka klawiatur zapewne zostaloby oslinionych.

ps, Kropa dzwonilem dzis do Cie poprzez satelite, providera mam holenderskiego wiec nr poczyna sie 31. Nie boj sie odbierz :)))) nieznany numer :))), Ty nic nie placisz w tym systemie. Zadzwonie jeszcze z tym ze mam poslizgu 6h w przod.

zobacz wątek
14 lat temu
~~c~~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry