Widok

Pozew zbiorowy

Jest taka firma prawnicza
adsum w Szczecinie ,która odzyskuje wpłacone pieniądze ze Skarbca.
Nie mogę się z nimi skontaktować,ale na forum piszą,że wpłacone pieniądze na rzecz rzekomego uruchomienia pożyczki,można odzyskać.
A może tak pozew zbiorowy?Może ktoś z forumowiczów ma kogoś w rodzinie,znajomych czy siłę przebicia,żeby się tym zająć.Ja nie za bardzo się na tym znam i bladego pojęcia nie mam jak się za to zabrać,ale chętnie się przyłączę do osób ,które chciałyby taki pozew utworzyć.
Też wpłaciłam,zwodzili mnie przez 14 dni,a potem zero odzewu-nawet nie dostałam informacji,jakie mam zrobić zabezpieczenia,a rzekomo zostały mi wysłane.
Teraz w sumie cieszę się ,że nie dostałam tej pożyczki ,bo ludzie za np. 35000 pożyczki tracą majątki.
Chciałabym tylko odzyskać co swoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALE TO FORUM O SKARBCU CZY BALTIC, I SKĄD WIESZ O STRACONYCH MAJATKACH, PODAJ NA TO NAMIARY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisałam o pozwie zbiorowym,jeśli mogę przypomnieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę skontaktować się z kancelarią ze Szczecina pod te. 91 464 63 00. Oni też prowadzą sprawy przeciwko Skarbiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to forum Baltic, to co ma do tego jakiś Skarbies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli prowadzą sprawę Skarbca który działa na takiej samej zasadzie-(czytałam,więc się orientuję)- jak Baltic Money,to czemu nie skorzystać.To chyba przecież o to chodzi!!!Odzyskać swoje pieniądze,które podstępem zostały od nas wyciągnięte.I nie ważne czy to forum baltic czy skarbiec .Cel się liczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego podstępem, trzeba być debilem żeby umów nie czytać. A potem płacz i zgrzytanie zębami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A Ty chyba jesteś zadowolonym klientem albo zadowolonym z siebie pracownikiem. Podstępem,podstępem.Takie metody jakie oni stosują to tylko wyrafinowani oszuści tak robią.
Ja umowę podpisałam 26 sierpnia.Około 8 ego września dowiedziałam się ,że 14 ego września wpłyną pieniądze na moje konto. Oczywiście potrzebne były zabezpieczenia.Rzekomo poleconym priorytetem wysłali wszelkiego rodzaju pisma,informacje co i jak.Do tej pory nic nie dostałam.Więc jak można inaczej nazwać tą rzecz którą mi zrobili?
Nie czytanie umowy?
Złodzieje i oszuści.TYLE W TEMACIE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze że tu udzielają się Ci którzy biorą udział w tym procederze....OSZUSTWO i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za wystąpieniem z pozwem zbiorowym przeciwko Baltic Money. Tak samo jak wiele innych osób zostałam oszukana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry