Widok

Poznajmy się Mamy

Poznajmy się Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam, jestem mamą na pełen etat 18 miesięcznego synka:) Pochodzę z Gdyni, ale od dwóch lat mieszkamy w Gdańsku, niestety nie mam tu znajomych ani rodziny blisko, bym miała kogo odwiedzać z dzieckiem, a pociągiem z wózkiem to nie bardzo... Mój partner całymi dniami praktycznie pracuje, jedynie mamy dla siebie weekend choć też nie zawsze. Także jestem cały czas sama z dzieckiem, nie mam nawet z kim normalnie porozmawiać , aż czasem mam wrażenie, że jakaś depresja mnie dopada. Chętnie poznałabym inne mamy w podobnym położeniu co ja, żeby móc się czasem spotkać, poplotkować , żeby mój synek miał rówieśnika do zabawy, a nie tylko cały czas mama ;) Może tu na forum znajdzie się dziewczyna co sama siedzi z dzieckiem w domu i też jak ja ma już dosyć samotności ;) ? A może są w Gdańsku jakieś warsztaty czy spotkania dla matek z dziećmi organizowane, chętnie bym też się na takie spotkania wybrała z młodym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

meza sbie znajdz,a nie partnera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

pajac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak jest , a nie z frędzlem na kocią łapę .Może on nie w robocie siedzi tylko u innej partnerki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak to jest jak jedynym pomysłem na życie jest zrobić dziecko. To właśnie wnosi do świata rzekomo istota rozumna..gdzie ludzi jest w brud
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej napisz na meila ami32@vp.pl tam porozmawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej Znudzona Mamo, w jakiej części Gdańska mieszkasz? Jest kilka miejsc gdzie są organizowane kluby dla mam, ale też takich płatnych juz z zajęciami np rytmiki dla dzieci. Napisz asiulaa1011@outlook.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej :) Jesteś z Zaspy? Mam 2,5 letniego synka i też siedzę z nim w domu. Bardzo chętnie się spotkam na kawę, spacer itp ;) Mieszkam Zaspa Młyniec. Odezwij się kamila_roma@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chętnie się spotkam, jestem w podobnej sytuacji, napisz :) tylko synek obecnie 5 miesięcy:) majka.pchla@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry