Widok

Poznajmy się

Witam jestem osobą nie śmiałą, jestem w wieku powyżej 20stu. Lubię podróżować. Chciałabym poznać faceta z poczuciem humoru, który mnie pokocha mnie taką jaką jestem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czyli jaką ? Bo z tego wpisu wynika - "Jestem, jaka jestem - pokochaj mnie za to że w ogóle jestem" - te "pokochaj" to też nie wiadomo czy bardziej literackie niż fizyczne ? ;P Zalatuje trochę seks anonsem - za sponsoruj mi podróż do Mikronezji w zamian za seks. ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Narzekasz, gdy ludzie za dużo chcą (wątek o randkach), narzekasz, gdy chcą za mało, ciężko Cię udobruchać:d

Ona napisała, że lubi podróżować, a nie "zabierz mnie na wycieczkę", co raczej sugeruje, że nie szuka domatora.
Ewentualnie, że może być facet z innego miasta i to ona będzie do niego jeździć:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubie podróżować - weź przestań anty, to jest pusty zwrot, jak np lubię oddychać - słyszałeś żeby ktoś napisał kiedykolwiek lubię siedzieć w domu oglądać TV i nigdzie nie wychodzić !? - to taka alternatywa dla lubię podróżować - jak się nie ma żadnych zainteresowań, hobby to stosuje się oczywistą oczywistość !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoja racja nie wyklucza mojej racji;)

Nie koniecznie oglądać TV, ale nawet na tym forum spotkałbyś dziewczyny, co wolą siedzieć w domu, z książką:)
Co nie zmienia faktu, że podróże są wymieniane jako główne zainteresowanie wśród kobiet (nie wiem, jak jest z facetami). Inne popularne to taniec i wino:d
Dawniej to był film i muzyka - nie wiem czy to progres czy wręcz przeciwnie:d
Osobiście, choć kilka razy w roku gdzieś się wybiorę, to unikam kobiet szczycących się takimi zainteresowaniami. Nie bym był ich przeciwnikiem, po prostu nie są moimi zainteresowaniami.
Wierzę jednak w autorkę, więc jak mówi, że lubi podróżować (a nie, że jest to jej pasja czy hobby), to super:) Zawsze to coś, czym można ją zagaić będąc zainteresowanym.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Filmowo tv niewiele proponuje, ale ostatnio jeden z kanałów zaczął powtarzać Twin Peaks, więc sobie przypominam zmagania agenta Coopera ;) Jeśli ktoś jeszcze nie widział niech się nie obawia, nie zdradzę, kto zabił Laurę Palmer ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@...ale nawet na tym forum spotkałbyś dziewczyny, co wolą siedzieć w domu, z książką...

chyba o wilku mowa... Vi wolisz tv i książkę czy podróż ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jaką? Nieśmiałą? Kochać nie poznawszy czy po prostu potrzebujesz czasu, aby nabrać przy nim śmiałości, więc ma być cierpliwy?
Choć muszę przyznać, że to bardzo dobre oczekiwania:)
Mogłabyś dodać, co sama oferujesz, to zawsze pomaga i zachęca.

PS: wdr, gratuluję refleksu:p Ja tam wcale nie widzę seks anonsu:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"PS: wdr, gratuluję refleksu:p Ja tam wcale nie widzę seks anonsu:d"

Woder miewa dziwne skojarzenia. ☺️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

każdy widzi, co chce widzieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatem w moich wyobrażeniach wyglądasz lepiej niż w Crossa ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wujek Cross nie musi sobie wyobrażać ;)
ale i ciebie wdr niech nie ponosi wodza fantazji ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Gdzie spotkać faceta (53 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

do góry