Widok

Poznajmy się

Orłowo Temat dostępny też na forum:
Młoda, atrakcyjna dziewczyna spoza trojmiasta szuka nowych znajomych.
Lubię wypady na miasto, koncerty, występy artystyczne, kabaret, stand up, karaoke, piwko w pubie, kino.... Szukam ludzi, którzy też lubią śmiech i dobrą zabawę. W najbliższym czasie wybieram się na stand up do Esplendidos w Gdyni. Niestety, sama raczej nie pójdę. Są jacyś fani dobrego humoru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak 31 to nie za dużo to są ;-)
Mail duzepingi@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można się z Tobą skontaktowac?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ten sam problem:P Szukam dziewczyny, bądź grupy ludzi, z którymi można chodzić na tego typu wydarzenia :) Jeżeli znajdzie się ktoś, kto dba o swoją kondycję fizyczną i to lubi, to zapraszam do "współpracy" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do grupy zamkniętej na Facebooku wspólne wypady trojmiasto.
Grupa powstała z inicjatywy kilku osób parę miesięcy temu i ciągle się rozwija obecnie liczy ponad 100 osób.
Powstanie grupy miało na celu ułatwienie kontaktu między osobami chętnymi do spotkań wrzucając post lub tworząc wydarzenie.
Wszystkich chętnych zapraszam w imieniu grupy do dołączenia do nas poniżej link
web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek kropki
Atmosfera w grupie jest luźna i wesoła nie ma kryterium wiekowych itp. Ważne żeby być otwartym na innych i mieć chęci do spotkań.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,chętnie się wybiorę na standup,nie pierwszy raz z reszta. Impreza wciąż aktualna?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak som
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry