Widok

Poznam dziewczynę szczuom 16-19 Gdansk

Mam 17lat szukam milej, ladnej i szczuplej dziewczyny szukajacej milosci i szczesia, chcesz poznac pisz na gg lub tel 26062694, tel: 501969317
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tym nickiem to dość znacznie ograniczyłeś sobie grupę docelową:P
Pewnie więcej by ci odpisało jakbyś miał nick ksiądz:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pewnej parafii ksiądz proboszcz regularnie co tydzień spowiadał pewną panią. Zawsze ten sam grzech - zdradza męża. Niestety pewnego tygodnia ksiądz musiał wyjechać. Zdaje sprawozdanie swojemu diakonowi i ostrzega go o jednej kobiecie:
K: I pamiętaj - ona zawsze to samo to jej daj 5 zdrowasiek.
Przychodzi kobieta wyspowiadać się diakonowi i ku jego zaskoczeniu mówi, że zrobiła jednemu facetowi loda.(hmm nie wiem czy to przystoji na forum ale inaczej kawał nie ma sensu:D)
Zakłopotany diakon biegnie na zaplecze i szybko pyta ministrantów:
D: Co ksiądz proboszcz daje za zrobienie loda?!
M: No nam to daje po snikerskie:P
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
grube są lepsze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

do góry