Widok

Poznam kobietę

Poznam miłą duszyczke która chciałby się trochę rozerwać, wspólne kino, spacer, taniec bądź po prostu kawa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu Panie 24-37 lat. mariuszmariusz0000@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 30 latach "zwykłej codzienności", chętnie sprawdzę co tracę i co to jest "rozrywka".
Spacery uwielbiam. Najlepiej w ciszy, przerywanej spokojnymi, krótkimi uwagami, o pozytywnym i radosnym zabarwieniu. Śmiech wskazany.
Kawa to zawsze, byle nie zamieniała się w sesję terapeutyczną lub jednostronne opowieści o rozmówcy (jeszcze ujdzie), a nie daj Boże, o jego byłej/ych i/lub obecnej. Troszkę mnie to nudzi i usypia :), a głupio ziewać i rozglądać się na boki. Kino, jak najbardziej, a nawet w pierwszej kolejności. Gwarancja ograniczonej konwersacji (?), zwłaszcza jednostronnej. Taniec to już pełen wypas. Może być na spacerze, w kinie i pod kawę... Muzyka jest wszechobecna.
Jaki fundusz mam rozważać, żebyśmy balansowali?
A nie! Nie spełniam pierwszego warunku (miła duszyczka) :), a to pewnie minimum na długiej liście "marzeń" i "wymagań" ha ha
Znowu pupa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No masz. Ciemno, a okulary na parapecie w piwnicy. Kartofle przebierałam. Nie 73 a 37? :] Nie dość, że pupa, to jeszcze blada :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

do góry