Widok

Poznam kolezanke

Witam,
Mam na imie Tomasz i mam 37 lat. Przyjezdzam na weekend (11-13 styczen) do Gdanska i bede mial troche czasu a nie znam takze miasta. Milo by bylo poznac kogos z kim mozna w milym towarzystwie pojsc na kawe badz drinka. Nie jest to oferta erotyczna, wiec tyle z mojej strony.

Pozdrawiam i byc moze do zobaczenia (pherws@gmail.com)
Tomasz

PS nie jestem zboczencem ani typem Kuby rozpruwacza.... Po prostu milo by bylo z kims sie spotkac i porozmawiac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjeżdżaj... całe Trójmiasto już na ciebie czeka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego zawsze musi sie znalezc jakis idiota, ktory ma... az tak duzo do powiedzenia?!?!?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego zawsze musi się znaleźć jakiś idiota, który będzie... marudził? Jesteśmy na forum dyskusyjnym nie portalu ogłoszeniowym więc umieszczając tutaj post należy liczyć się z reakcją innych użytkowników. Nie zawsze pozytywną reakcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem to... ale nadal nie do końca to do mnie przemawia...
Choć faktycznie... niektórzy maja nieodpartą potrzebę bycia wszędzie i komentowania wszystkiego niezależnie czy maja cos 'wartosciowego’ do powiedzenia czy nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale o so chodzi ? To już za dwa dni , a kolegę wszyscy mają w du.ie. Ratuję sytuację !

P.S. Wszystko jest po coś - Taki niby sympatyczny , a od razu od idiotów wyzywa ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samarytanim potrzebujący zabłyszczeć... brawo brawo brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ochotnicz obrona terytorialna cnotliwych panien trojmiejskich

dwa Lwy Gdanskie urwaly sie z postronka

bardzo przepraszam za nie:)

cip cip Wdr przez ciebie
poszlam miast do wyra po dwie bulki
z pasztetem:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lwy Gdańskie sprawdzają co za golec będzie się pałętał po terytorium ;]

śmiem twierdzić że ten pasztet z bułą i tak by skończył w tym samym miejscu wcześniej bądź później , lepiej zatem wcześniej , bo szansa jest że do 11-go stycznia zostanie już spalony ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tos mi cwieka zadal
z datą
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Gdzie spotkać faceta (52 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

do góry