Widok

Poznam koleżankę

Czesc! Jak w tytule - Szukam koleżanki :) niestety ale moje dotychczasowe znajomości damsko damskie się nieco rozjechaly przez różne sytuacje w życiu... I nie mam koleżanki :( (nie licząc tych z pracy) chciałabym wspólnie się wybrać na miasto, poplotkowac, iść do kina itp... No ale cóż :( szukam trochę bratniej duszy, osoby może nawet podobnej do mnie.
Mam 30 lat, mieszkam na południu Gdańska, fajnie abyś też była w okolocy:) mam męża, 7 letnia córkę i prace na etat. A poza tym nudy :) pisz śmiało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój email jak coś: s.anna@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj e-mail jowcia78@gmail.com ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz migocia_28@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Jestem z Jasienia, 31lat, też chętnie poznam emikom@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny,

Ja również szukam koleżanki. Mam 30 lat i mieszkam na Chełmie. Mój mail evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Odezwij się Majewska581@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć! Ja też szukam koleżanek ;) mam 34 lata i mieszkam na południu Gdańska ona98158@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam faceta i syna i pracę i niedawno się wprowadziliśmy:) także jak aktualne to dawaj znak, sygnał:) katerinach50@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Szukam przyjaciółki :) (4 odpowiedzi)

Hej, szukam kogoś z okolic Gdańska ale może być też dalej :) 31 lat tuż przed ślubem szukam...

do góry