Widok

Poznam:)

Pogórze Obłuże Temat dostępny też na forum:
Witam.

Czy możliwe jest poznanie osoby, która zechciałaby czasami porozmawiać, po prostu przyjaźnie pogawędzić, spędzić miło, aktywnie czas.

Mam 34 lata. Jestem pozytywnie nastawioną do życia, poważną i ceniącą sobie szczere relacje interpersonalne.

Lubię różnorodne, miłe formy spędzania wolnego czasu, wypady do kina, teatru, spacery, biegi. Byłoby mi przyjemnie, gdyby ta osoba także dzieliła te lub podobne zainteresowania.

Mam nadzieję na pozytywny odbiór mojego ogłoszenia mimo świadomości, iż różnie to bywa i co poniektórzy zamieszczają różne, niekonieczne miłe opinie.
niderlandy21@o2.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Beti, zalezy kogo szukasz- plci pieknej czy nie-pieknej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma znaczenia czy płec piekna czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAJ,Beti. Jest mozliwe poznac taka osobe,mieszkam na Obluzu i mam 39 lat.rowniez poznam ciekawa koleznke,po prostu mila osobe,powazna,a zarazem z poczuciem humoru.Marzy mi sie taka fajna relacja by moc od czasu do czasu sie spotkac,wypic kawke,porozmawiac o rzeczach waznych i tych mniej. Jesli masz ochote podaaje swoje gg : 9841107 - Kasia milosniczka Labradorow :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry