Widok

Poznanie

Witajcie.

Mam 26 lat i mieszkam w Gdyni. Chciałabym poznać kolegę. Kto reflektowałby na mój pomysł aby się poznać i wspólnie spędzać czas, porozmawiać na różne tematy, pośmiać się, gdzieś pójść razem. Ogólnie to ujmując, móc się cieszyć swoim towarzystwem :-)

Wiek czy miejsce zamieszkania nie są aż tak ważne, istotne jest to aby nadawać na tych samych falach ;-)

Niżej podaję kontakt mailowy:

apple695@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
takie pytanko, ja rozumiem jak ktoś dodaje do swojego nick-a, pseudonimu liczbę np 69 , ale żebyśmy się dobrze zrozumieli co to za 5 tam jeszcze jest ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
-Kłapouchy
"A gatunek?"

ssak przecież ;)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gatunek?;)

Wiek nie ma znaczenia, czyli może być 11 latek i 111 latek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki wzrost i waga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry